Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bebek Tulumları Anlatımlı Yapılışı

Kahve çekirdeği örgü modeli yapılışı ile güzel bir bebek tulumu nasıl örülür anlatımlı modeli hazırladık. Türkçe videolu örgü modellerini takip ederek sizde evde torunlarınıza, çocuklarınıza, yeğenlerinize örebilirsiniz. Bebek örgü modelleri ile satış yapan arkadaşlar içinde oldukça güzel bir örnek. Örgü tulum battaniye modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz renklerde çocuklarınız için örebilirsiniz. Tığ işi örgü tulum battaniye modeli yapılışı modeli  yapımını tığ işi örgü modelleri sevenler için anlatımlı olarak paylaşmıştık. Aynı örneği farklı şekillerde de örebilirsiniz. Sizlere fikir verecek örgü tulum modelleri galerimizi inceleyebilirsiniz.

Bebek Tulumu Nasıl Örülür Anlatımlı

Videoda ayrıntılı bir şekilde tulumun nasıl yapıldığı anlatılıyor. Bebe yünleri ile örebilirsiniz. Kız çocukları içinde erkek çocukları içinde uygun bir örnek. Modelde kahve çekirdeği örgü modeli yapımı kullanılmış. Sizler farklı örneklerde kullanabilirsiniz. Seveceğiniz anlatımlı birçok örgü modeli sitemizde mevcut. Modelde akrilik bir iplik kullanılmış. Ve 3 – 3. 5 mm şiş. Verilen ölçüler için 2 adet ip yeterli olmuş. Kalan ipliklerde de videoda gösterildiği gibi örgü şapka modelleri, örgü patik modelleri , yapabilirsiniz.

Modelde tuluma yakadan başlayarak yapıyorsunuz. Tulum örmek istemeyenler üst kısmı ördükten sonra altı eteğe çevirerek robadan elbise modelleri yapabilirler. Modelin nasıl yapıldığına geçebiliriz. Hazırlayın ipleri , şişleri.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler