Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Süveter Desenleri

Kız ve erkek çocukları için şiş örgü modellerinden süveter desenleri hazırladık. Videolu tariflerden. Çok şık modeller. Saç örgülü süveter ve püsküllü süveter. Videoları takip ederek kız veya erkek çocuklarınız için süveterleri örebilirsiniz. Tığ işi örgü veya şiş örgü modelleri ile süveterler örüyoruz. Büyükler içinde küçükler içinde. Daha önce paylaştığımız kapkekli süveter çok beğenilmişti. Bebek süveteri yapılışından detaylarına ulaşabilirsiniz. Bebek süveteri yapılışı bebek örgülerinden en çok ördüğümüz özellikle erkek çocukları için ördüğümüz modellerden. Bebek örgülerinde sizde süveterler örebilirsiniz. Özellikle belli yaşta süveter çok iyi oluyor. 1 buçuk yaşını geçtiklerinde çıkartıyorlar ve yelek modelleri giydirmek zor oluyor biraz. Süveter modellerinden örgüye yeni başlayanlar için haraşo örgü modellerinden oluşan düğmeli bir süveter var. Yapılışına 2 parça kare örgü süveter yapılışından ulaşabilirsiniz. Süveter desenlerinde kullanabilirsiniz.

Güzel Süveter Modelleri

Süveter desenlerinden kız ve erkek çocuklar için güzel modeller hazırladık. 2 tarif bir arada. Önden düğmeli güzel modeli kız ve erkek bebekler için örebilirsiniz. Saç örgü modelini değiştirerek farklı şiş örgü örneklerini de kullanabilirsiniz. Y burgu örgü modeli de güzel duruyor erkek bebek örgülerinde.

Önce erkek bebekler için ve kız bebekler için örebileceğiniz modeli görelim. Saç örgülü ve düğmeli çok hoş bir model. Her renk ile örebilirsiniz.

Süveter Desenleri

Ve şimdide kızlar için örebileceğimiz modeli inceleyelim. Model baştan sona 3 kısa video ile anlatılmakta. Videodan takip ederek çok hoş bir süveter örebilirsiniz.

Süveter Desenleri 1

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler