Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Süveteri Yapılışı Bebek Örgüleri

Yaz kış kullanacağınız bir modelin yapılışını hazırladık. Yine çok kullandığımız bir motiften. Hanım dilendi bey beğendi motifinden. Bakalım bu motifi daha nerelerde kullanacağız. Şal modellerinde, yelek modellerinde, battaniye modellerinde, hırka modellerinde kullandık. Yazlık örgü modellerinde kullandık. Şimdi de yaz kış kullanabileceğiniz bebek süveteri yapılış bebek örgüleri modellerinde kullanacağız. Motifin yapılışını farklı örneklerde birçok kez paylaştık. Yazımın içinde yine paylaşacağız. Motifin de nasıl eklendiğini fotoğraflar arasında bulabilirsiniz. Motifli örneğin yapılışına birazdan geçeceğiz. Şimdi farklı yelek modellerinden, süveter modellerinden bahsedelim. Saçaklı örgü süveter yapılışı çok güzel bir örnek. Kızım için örmüştüm. Ve örerken yapılışını sizlerle paylaşmaya çalıştım. Bebek süveteri yapılışı çok sevildi. Kapkek desenli süveter. Erkek ve kız çocuklarınız için örebilirsiniz. Bebek bolero yapımı videosu izlenerek çok örülen, çok kullanışlı bir örnek. Bu kadar çok konuştum yeter. Gelelim şimdi bebek süveteri yapılışı bebek örgülerine.

Çocuk Süveteri Modelleri

İstediğiniz renk düzeninde istediğiniz yaş grubu için örmek isteyeceğiniz çok güzel bir örnek. Bebek süveteri yapılışı bebek örgüleri için pembe, sarı ve beyaz renkleri kullanılmış. Bebe yünleri, akrilik ipler, pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan hemen şemaya geçiyorum.

Bebek Süveteri Yapılışı Bebek Örgüleri 1

Bebek Süveteri Yapılışı Bebek Örgüleri 2

Motifleri birbirine yukarıdaki düzende ekleyebilirsiniz. Bittiğinde harika duruyor. Hanım dilendi bey beğendi örneği her örgüye çok yakışıyor.

Bebek Süveteri Yapılışı Bebek Örgüleri

Kaynak : https://www.liveinternet.ru/users/3336959/post237989488/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler