Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kruvaze Bebek Yeleği Yapımı

Bebek yelekleriyle devam ediyoruz. Sırada kruvaze bebek yeleği yapımı var. Rengiyle, modeliyle çok hoş duracak bir model. Sizde sevdiğiniz renklerle bebek yelek modellerini örebilir sonrasında dilerseniz üzerini süsleyebilirsiniz. Örgü çiçek modelleri, el nakışı modelleri, boncuklar, inciler… Süslemek için kullanabiliriz. Fistolar, danteller, organze kurdeleler yeleği süslemek için kullanılabilir. İki şişle yelek modelleri ve yapılışını Türkçe videolu olarak hazırladık. Kolaylıkla öreceğimiz modellerden. Haraşo örgü örneği kullanarak ördüğümüz yeleği çok seveceksiniz. Yandan düğmeli olarak çok şık duran modellerden. Örgü bebek yelek modellerinden şahane bir örnek önerisinde bulunalım. Sonra yeni tarife geçelim. Kenar oyalı bebek yeleği yapılışı yapraklı en güzel örgülerden biri. Şiş örgü örnekleri ile örülmüş en güzel yeleklerden biri. Kundak bebek yeleği yapılışı, kruvaze bebek yeleği yapılışı için anlatıma geçiyoruz.

Kruvaze Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Pembe renkler kızlara çok yakışıyor. Kız bebeklerinde çok kullanılıyor. Beyazlar, sarılar ve diğer renklerde çok kullanılıyor. Özellikle pembe. Erkeklerde de mavi. Ama her renk bebeklere çok yakışacaktır. Az sonra paylaşacağımız yelekte değişiklikler yaparak erkek bebekler içinde örebilirsiniz.

Kruvaze Bebek Yeleği Yapımı

Kruvaze bebek yeleği yapımı için şişe 45 ilmek atarak başlıyoruz. Sonra 3 sıra haraşo örüyoruz. Sonra videoda anlatıldığı gibi örmeye başlıyoruz. Çok güzel duruyor. İplerimizi, malzemelerimizi hazırladıktan sonra tek yapmamız gereken aşağıdaki videoyu izlemek. Bol hobili huzurlu günler dileriz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler