Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş ile Kolay Erkek Bebek Yeleği Yapılışı

Bebek yelek modelleriyle devam ediyoruz. Sırada erkek bebekler için çok şık yelek yapılışı hazırladık. Haraşo örgü modeliyle yapılmış oldukça şık bir örnek. Aynı şekilde örüp üzerine tığ işi motifler örüp cep yaparak kız bebek yelek modelleri olarak da örüp kullanabiliriz. Bebek yeleklerinde sizde sevdiğiniz ipleri, örnekleri kullanarak şiş ile kolay erkek bebek yeleği yapılışını örebilirsiniz. Erkek bebekler için örebileceğimiz daha önce paylaştığımız yine haraşo örneğini kullandığımız bir yelek tarifi daha var. Eğer incelemek isterseniz haraşo kolay bebek yeleği yapılışından detaylara ulaşabilirsiniz. Erkek bebek yeleği yapılışı anlatımlı örnek ise tığ ile ördüğümüz örgü yelek modellerinden. Son model bebek yelekleri anlatımlı videolu olarak hazırladık. Kolay bir model olduğu için yabancı örgü modellerinden olsa da ellerini takip ederek örebiliriz. Hadi şimdi çok beğeneceğimiz kolayca öreceğimiz son model bebek yeleklerinin yapılışına geçelim.

Kolay Erkek Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Yeleğimiz hem ön kısmı hem de arka kısmı kullanılıyor. Az sonra fotoğraflardan da göreceğiz. O zaman daha net anlaşılacaktır. Yeleğimizi ördükten sonra artan iplerimiz olursa takım olarak bebek patik modelleri, bebek şapka modelleri de örebiliriz. Çok güzel takımlar oluşturabiliriz. Oluşturduğumuz takımları satış yapabiliriz. Bebek görme hediyesi olarak da düşünülebilir.

Şiş ile Kolay Erkek Bebek Yeleği Yapılışı 7

Şiş ile Kolay Erkek Bebek Yeleği Yapılışı 4

Şiş ile Kolay Erkek Bebek Yeleği Yapılışı 5

Şiş ile Kolay Erkek Bebek Yeleği Yapılışı 6

Şiş ile Kolay Erkek Bebek Yeleği Yapılışı 3

Şiş ile Kolay Erkek Bebek Yeleği Yapılışı 2

Şiş ile Kolay Erkek Bebek Yeleği Yapılışı

Şiş ile Kolay Erkek Bebek Yeleği Yapılışı 1

Şiş ile Kolay Erkek Bebek Yeleği Yapılışı 8

 

Yeleğimiz bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. Şiş ile kolay erkek bebek yeleği yapılışı nasıl örülüyor hemen altta izleyebiliriz.

 

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/7833

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler