Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı

Bebek yelekleri tarifi ile devam ediyoruz. Sırada erkek bebek yeleği yapılışı anlatımlı çok güzel kolay bir modelin yapılışı var. Bebek yeleklerini erkek bebeklere örebileceğiniz gibi kız bebekleriniz içinde örebilirsiniz. Bebek örgü modellerinde yelekleri çok örüyoruz. En güzel örnekleri sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Erkek bebek yeleği yapılışı anlatımlı model örgüye yeni başlayanlar içinde uygun bir örnek. Önler, arkalar zincir çekilerek birlikte örülüyor. Daha sona kol ayrımı yapılarak önler, arkalar ayrı ayrı örülüyor. Birazdan detaylarını resim ve şemalarla paylaşacağız. Örgü bebek yeleği yapılışı için bebe yünleri, pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Erkek bebek yelek anlatımlı model için merserize ipler kullanabilir yazın terletme yapmadan kullanabilirsiniz. Yaz için yaza uygun, kış için kışa uygun ipler seçebilirsiniz. Erkek bebek yelek modelleri ve yapılışı için detaylara geçelim.

Tığ İşi Erkek Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı

Şemalarla ve resimlerle yeleğin yapılışını hazırladık. Erkek bebek yeleği yapılışı anlatımlı model çok beğeneceğiniz birçok renkle örerek kullanacağınız hoş ve kolay bir model. Beyaz renkle örebilir renkli düğmeler kullanabilirsiniz. Modeldeki renk de çok güzel olmuş. Trabzanlarla ve fıstıklarla yapılan güzel bir yelek. İsterseniz kol eklemesi yaparak erkek bebek hırkası yapımı anlatımlı modele çevirebilirsiniz. Önce erkek bebek yeleği yapılışı anlatımlı modelde önce şemaları inceleyelim.

2,5 mm tığ ile pamuklu iplerle örülmüş bir yelek. 30 cm uzunluğunda ve 28 cm genişliğinde.


Erkek Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı 6

Erkek Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı 7

Erkek Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı 10

Erkek Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı 9

Erkek Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı 8

Erkek Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı 1

Örgü bebek yelekleri erkekler için hazırlanmış modelin şimdi bittiğinde nasıl göründüğüne bakalım. Örgü bittiğinde çok güzel bir görüntü ortaya çıkıyor. İsterseniz farklı tığ işi örneklerle örgü yeleği örebilirsiniz.

Erkek Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı 4

Erkek Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı

Erkek Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı 11

Erkek Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı 13

Erkek Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı 12

 

Erkek Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı 2

Erkek Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı 3

Erkek Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı 5

Kaynak : http://m.bianzhirensheng.com/a/31071.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler