Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Enine Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Bebek yeleklerinden çok hoş enine örülen bir model tarifi var sırada. Reglan kol örgü modellerinden. Bebek yelek modellerinden en güzel modelleri yapılışı ile birlikte hazırlamaya devam ediyoruz. Şık bebek yelekleri örnekleri arıyorsanız enine bebek yeleği nasıl örülür izleyip hemen torunlarınıza, çocuklarınıza örmeye başlayabilirsiniz. Dekoratif düğmelerle de süsleyebilirsiniz. Örgü broş modelleri, örgü aplike modelleri ile süsleyebilirsiniz. Her renkle örerek erkek bebek yelek modelleri, kız bebek yelek modelleri olarak örebilirsiniz. Bebeği olan bir yakınınıza, arkadaşınıza hediye olarak örebilirsiniz. Süveter modelleri örebilirsiniz. Yumuşacık iplerle harika modeller örebilirsiniz. Aynı modellerden sıkıldıysanız ve yeni değişik bebek yelek modelleri anlatımlı yapılışı örnekleri arıyorsanız bu modeli kaçırmayın.

Enini Bebek Yeleği Yapılışı

1 adet yumaktan reglan kollu bebek yelek modeli örüyoruz. Videodaki sayılarda ördüğünüzde 6 aylık bebeğe kadar kullanabileceğiniz bir yelek. Yumak sayısını ve ilmek sayılarını artırarak bebek yeleğini farklı yaşlara göre de örebilirsiniz. Enine bebek yeleği nasıl örülür detaylı anlatımı videoda verilmekte. Videodan takip ederek son model bebek yeleklerini örebilirsiniz. % 100 akrilik bir aklirik, 3,5 mm şiş ile örülmüş bir yelek.

Enine Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Bu güzel yeleği yapmak için şişe 55 ilmek atarak başlayalım. Yine sevdiğiniz şiş örgü örneklerini kullanarak 0 – 6 aylık bebek yelekleri anlatımlı modeli örebilirsiniz. Kız bebekler için erkek bebekler için örebilirsiniz yeleği. Dikkat etmeniz gereken ilik delikleri açacağınız kısım. Erkekler için hemen yeleğe başlayınca, kız bebekler için ise yeleğin bitişinde açıyoruz.

Örgü tasarım Işıl hanıma ait olan videoyu keyifle izleyelim. Enine bebek yeleği nasıl örülür izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler