Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Süveter Modelleri

Kızlarımız için yeni ve değişik bir süveter modelleri yapılışı hazırladık. Videolu olarak modeli sizlere anlatmaya çalıştık. Her yaş için ayrıntılı şemalı yapılışını ve videolu yapılışını saçaklı örgü süveter yapılışında bulabilirsiniz. Harika bir örnek. Elbise üzerine, etek üzerine, pantolon üzerinde kullanabilirsiniz. Saçaklı, püsküllü olduğu için kızlar daha çok seviyorlar. Örgü süveter modellerini şiş örgü modelleri ile yapıyoruz. Yan kısımlarındaki birleşim tekniği ile harika duruyor model. Süveter olarak, bebek yelekleri olarak harika modellerimiz var. Dilediğiniz, beğendiğiniz modelleri kolaylıkla örebilirsiniz. Yine şiş örgü örnekleri ile ördüğümüz, çok sevilen, çok beğenilen bir modelimiz var. Yapılışına videolu saç örgülü yelek nasıl yapılır tarifinden ulaşabilirsiniz. Hadi şimdi yeni model süveter modellerinin yapılışına geçelim.

Süveter Nasıl Örülür?

Şiş örgü ile ördüğümüz harika bir proje. Kızım için örerken sizlere videolu anlatımını da paylaşmak istedim. Süveter modellerinin ön kısmımda dilediğiniz örnekleri kullanabilirsiniz. Ben el nakışı modellerinden rokoko gül yapımını yapmıştım. Dilerseniz inciler de yapıştırabilirsiniz. Sade hali ile de süveter modelleri harika duruyor.

Süveter Modelleri

Süveter bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel duruyor değil mi. Kenar alt kısımlara makrome düğüm çeşitlerinden de örnekler yapabilirsiniz. Penye iplerle çalışmalar yapabilirsiniz. Boncuklar ekleyebilirsiniz. Eminim bu saydığımız şekillerde de süveter harika duracaktır. Üst kısımda her yaş için örmeniz gereken şemaların linkini vermiştik. Burada süveterin detaylarını göreceğiz. Videodaki ölçüleri 5 – 7 yaş arası kullanabilir. Hadi yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler