Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Saç Örgülü Yelek Nasıl Yapılır?

Bu yeleğin yapılışını yabancı bir siteden almıştık. Sizler için çeviri yaparak yayınlamıştık. Çok istek aldı. Çok beğenildi. Çok yorum aldı. Ve bizde video çekmeye karar verdik. Video çekmek biraz zor oluyor. Hem vakit açısından, hemde en iyi çekimi yapmak biraz zor oluyor. En iyi açıyı yakalamak, en iyi ışıkta yapmak ve net ayrıntılı şekilde anlatmak. Küçük bir kızım olduğu için vakit bulmakta zorlanıyorum. Videoyu ancak çekebildik. Bizden her modelden video çekmemizi istiyorsunuz. Bu yazıyı okuyunca neden çekemediğimiz daha iyi anlar ve bize hak verirsiniz umarım. Yelek şiş örgü modelleri ile yapılmış çok güzel bir model. Modeli Türkiye’de ilk defa bizde gördünüz. Ve herkes tarafından çok beğenildi. Bebek yelekleri modelleri olarak istediğiniz yaş gurubuna göre uyarlayarak örebilirsiniz. Yine çok güzel bir model olan kız ata yeleği yapımını da kızlarınız için istediğiniz renklerde örebilirsiniz.

Saç Örgülü Yelek Yapılışı

Modelin yapılışını sizlere daha önce ayrıntılı bir şekilde vermiştik. Örgü yelek modeli yapımından ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Bu kısımda sadece videolu olarak yapılışından bahsedeceğiz. Ben bu modelde kartopu baby one ipini kullandım. Güzel bir iplik. Ve 4 mm şiş kullandım.  Sizler beğendiğiniz ipliklerle örebilirsiniz. Ve aldığınız ipe uygun şiş kullanarak örebilirsiniz. Bebek örgü yelek modelleri ve bebek örgü modelleri örerken ip konusunda biraz daha hassas davranmak gerekiyor diye düşünüyorum. Tenleri çok hassas olduğu için alerjik yapmayacak, antibakteriyel , pamuklu iplikler tercih etmek gerikli diye düşünüyorum. Modeli istediğiniz yaş grubuna göre uyarlayabilirsiniz. Önce saç örgülerini yaparak başladığımız için saç örgülerini uzatarak veya kısaltarak istediğiniz yaşa örebilirsiniz.

Çok sorulan sorulardan biride yeleğin ön kısmında kesme işlemi yaptınız mı diye. İsteyenler üst kısma geldiklerinde yapabilirler.

Yeleğimizin önden ve arkadan görünüşü.

Videolu, Saç Örgülü Yelek Nasıl Yapılır?

Videolu, Saç Örgülü Yelek Nasıl Yapılır? 1

Videolu, Saç Örgülü Yelek Nasıl Yapılır? 2

Videolu, Saç Örgülü Yelek Nasıl Yapılır? 3

Videolu, Saç Örgülü Yelek Nasıl Yapılır? 4

 

Saç Örgülü Yelek Yapılışı Video

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler