Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Robadan Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Bebek yelek modellerinden dikişsiz bütün olarak örülen bir model. Örgü yelek modellerinde istediğiniz örneği kullanabilirsiniz. Resimdeki ve videodaki modeli kullanabilirsiniz veya sevdiğiniz beğendiğiniz farklı şiş örgü örnekleri varsa onları da kullanabilirsiniz. Bebek yeleklerinde mandalina dilimi örgü modeli çok kullanılıyor ve çok seviliyor. Bebek örgü modelleri yelek örneklerinden en güzel, en son modelleri örüyoruz. En çok ördüğümüz örgülerden diyebiliriz. Robadan bebek yeleği nasıl başlar, örnek nasıl kurulur, dikişsiz nasıl örülür hadi inceleyelim.

Robadan Bebek Yeleğinin Yapılışı

Robadan bebek yeleği nasıl örülür kısaca değinelim. Yelek için bebe yünleri ve iplere uygun şişler seçebilirsiniz. Dikişsiz tek seferde örebileceğiniz nefis bir yelek modelini videodan takip ederek kolaylıkla örebilirsiniz. Kolları ve etek kısmı fırfırlı olan bu modelimizde robayla etek kısmı arasında istediğiniz modeli çalışabilirsiniz. Yeleğimize yakadan 74 ilmek ile başlıyoruz ve ilerleyen aşamalarda bir kaç kez ilmek sayısını arttırıyoruz. Kollardaki ve etek kısmındaki fırfırlar için arttırma için farklı bir teknikle arttırma uyguluyoruz. Roba ile etek kısmı arasına istediğiniz modeli uygulayabilirsiniz , biz burada videoda yıldız modelini uyguladık. Yine resimlerde de farklı bir örnek ile örülmüş modeli göreceğiz. Yıldız modeli hoşunuza gittiyse ve daha detaylı öğrenmek isterseniz videonun tamamını izleyebilir ve örebilirsiniz.

Robadan Bebek Yeleği Nasıl Örülür? 2

Robadan Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Robadan Bebek Yeleği Nasıl Örülür? 1

Aynı modeli 2 farklı şiş örneğinin nasıl durduğunu yukarıda gördük. Ajurlu örgü modelleri de çok yakışıyor yeleği. İşte dikişsiz robadan bebek yelek modellerinin detayları. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler