Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Örgü Modelleri Yelek

Bebek yeleklerinden yepyeni bir model daha. Bolero yelek modellerine güzel ve şık bir örnek tarifi. Kız çocuklarınıza, torunlarınıza örebilirsiniz. Bebek bolero yapımı videolu olarak anlatılmakta. Daha önce paylaştığımız erkek yelek modelleri bebekler için ördüğümüz modelin kız olarak uyarlanmasından oluşuyor.  Çok güzel önden düğmeli şık ve kullanışlı bir model. Bebek örgü modelleri yelek örneğini hediye olarak da örebilirsiniz. Yelek haraşo örgü modelleri, lastik örgü modellerinden oluşuyor. Her renk ile harika duracak bir model. Yeleğin yapılışı baştan sona videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Keyifle öreceğiniz harika bir model. Dilerseniz bebek örgü modelleri yelek örneğinin tarifine geçelim.

Bebek Modelleri Yelek

Videoda anlatılan bebek örgü modelleri yelek örneği 1.5 yaş için uygun. Sizler ilmek sayılarınızı ayarlayarak her yaşa göre örebilirsiniz. Genelde bebekler 2 yaşına kadar rahat kullanıyor yelekleri. Ama daha sonra çıkarmayı öğrendikleri için siz giydirseniz de onlar kaşla göz arasında çıkartıyorlar. Yani biz kızımla bunu çok yaşadık. Sonra çıkartamasın diye örgü süveter modelleri giydirmeye başladım. Şimdilerde ise yaşı 7 oldu ve hiç giydiremiyoruz. Model nako elit baby ile örülmüş. Siz beğendiğiniz ipleri kullanabilirsiniz.

Bebek Örgü Modelleri Yelek

Yelek çok güzel duruyor değil mi. Tüm önden puantiye düğmeli, aynı renk puantiyeli fiyonklarla süslenmiş süper bir model. Tüm detaylarına videodan ulaşabilirsiniz. Hemen altta videosunu bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler