Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Yeleği Tığ İşi Anlatımlı

Bebek yelek modellerinden yine çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Bebek yeleği tığ işi anlatımlı. Videolu anlatımla bebek yeleğinin yapılışını öğrenecek ölçüleri ayarlayarak her yaş için öreceğiz. Bebek yelekleri bebek haberini aldığımızda en çok ördüğümüz örgülerden biri. Bu yüzden tığla ördüğümüz güzel bir yeleğin yapılışını hazırladık. Öncesinde yine daha önce ördüğümüz örgü bebek yeleklerinden bahsedelim. Bebek yeleği anlatımlı model şişle ördüğümüz çok güzel yakadan başlama bebek yelek modellerinden. Erkek bebek yelek modelleri, kız bebek yelek modelleri olarak da örebilirsiniz. Fıstıklı bebek yeleği yapılışı tığla ördüğümüz diğer modellerden biri. Örgü bebek yeleği anlatımlı model kollarında fırfırları olan çok güzel bir örnek. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni modelimize geçelim bebek yeleği tığ işi anlatımlı modeli öğrenelim.

Tığla Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Bebe yünleri, pamuklu ipler, akrilik iplerle en güzel bebek yeleklerini örebiliriz. Şimdi yakadan başlayarak üstünü düz trabzanlarla örüp alt kısmında örnekler kullandığımız en güzel modellerden biri. Modeldeki ölçüler 9-12 aylık bebek için uygun. 3 mm tığla örülmüş.

Bebek Yeleği Tığ İşi Anlatımlı

Rengi de modeli de çok güzel. Alt kısmında bulunan örnekle örgü bebek etekleri, örgü pantolon modelleri örebiliriz. Bayramlık, düğünlük, günlük kullanım için çok şık takım olur. Hazırsanız anlatıma geçelim bebek yeleği tığ işi anlatımlı modeli öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler