Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Yeleği Anlatımlı

Şiş örgü örneklerinden çok hoş bebek yeleği yapılışı hazırladık. Su yolu örneği kullanarak bebek yeleklerini örüyoruz. Kol kısmını uzatarak isterseniz bebek hırka modelleri olarak örüp kullanabiliriz. Bebek yelekleri sanırım en çok örülen bebek örgü modelleri yapılışlarından. Aynı zamanda bebek patikleri ve bebek battaniyesi de çok örülen örgüler arasında. Bebek yeleklerinden en güzel modellerden bahsedelim. Kız bebekler için erkek bebekler için çok güzel yelekler ördük. Mesela kız bebek yeleği anlatımlı model kızlarda çok şık duracak. Burgulu çok güzel bir örnek. Kız çocuk yelek modelleri ve yapılışı hem kız bebekler için hem de erkek bebek yelek modelleri olarak örülecek çok şık örneklerden. Yandan düğmeli kolay bebek yeleği yine kız ve erkek bebekler için örülecek örneklerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi bebek yeleği anlatımlı modelin detaylarını öğrenelim.

İki Şişle Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

İki şişle örülmüş çok hoş bir örnek. Çeşitli şiş örgü örnekleriyle örülecek aynı sayıları kullanarak yapılacak yeleklerden. Çeşit çeşit renklerle çeşit çeşit yelekler örebiliriz. Yakadan başlama yelek modellerinde sizde sevdiğiniz örnekleri kullanabilirsiniz.

Bebek Yeleği Anlatımlı

Hem rengi hem de modeli çok güzel olan yeleklerden. Aynı örnekle bebek hırkaları da örebilirsiniz. Çok güzel olacaktır. Son olarak videoya geçelim. Türkçe anlatımıyla bebek yeleği anlatımlı modeli öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler