Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yandan Düğmeli Kolay Bebek Yeleği

Bebek yelek modelleri ile devam ediyoruz. Yakadan başlama yandan düğmeli bebek yeleği örüyoruz. Kız ve erkek çocuklarınız için örebilirsiniz. Üzerini örgü aplike modelleri ile süsleyebilirsiniz. Bebek yelekleri için, bebek örgüleri için özel tasarlanmış düğmeler var. Yelek, hırka gibi modellerinizde onları kullanabilirsiniz. Örgülerinizi tamamlayacak düğmeler ile torunlarınıza, kız ve erkek çocuklarınıza yandan düğmeli kolay bebek yeleği örebilirsiniz. Bebek yeleklerinde top fıstıklı bebek yeleği yapılışı da çok örülen modellerden. Yine mandalina dilimi bebek yeleği yapılışında kullandığımız mandalina dilimi örneğini hırka modellerinde de kullanabilirsiniz. Çok güzel duruyor. Daha fazla bebek örgü modelleri ve yapılışları için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

Boyundan Başlamalı Yandan Düğmeli Bebek Yeleği

Her renkle çok güzel duran bir yelek modeli. Yandan düğmeli kolay bebek yeleğinin tüm ayrıntılarını videolu olarak sitemizde bulabilirsiniz. Bebek hediyesi olarak da örebilirsiniz. Bebek örgülerinde bebe yünlerini kullanabilirsiniz. Antialerjik ipler kullanabilirsiniz. Pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Ve kullanacağınız iplere uygun şişler kullanarak örgülerinizi örebilirsiniz.

Modelde anlatılan ölçüler 1 yaş için uygundur. Sayıları ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Bu sayılarda istediğiniz örneği kurarak farklı yelekler de örebilirsiniz. Yeleğe 76 ilmek ile başlıyoruz. 4 sıra haraşo örgü modeli öreceğiz. Daha sonra delikli örneği kuracağız. Ve ardından kol, ön ve arka ayrımlarını yapacağız.

Yandan Düğmeli Kolay Bebek Yeleği

Yandan Düğmeli Kolay Bebek Yeleği 1

Yeleğimizin bittiğinde nasıl durduğunu gördük. Şimdi nasıl örüldüğünü görelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler