Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yağmur Damlası Örgü Tarifi

Yine birçok örgünüzde kullanacağınız bir model. Yağmur damlası örgü tarifi ile bebek hırkaları, bebek yelekleri, patikleri ve daha birçok örgü modelleri örebilirsiniz. Çıtı pıtı kolay bir örnek. Şiş örgü modelleri ile yaptığımız bir tarif. Şiş ile ördüğünüz tüm örgülerinizde kullanabilirsiniz. Daha kalın iplerle örüp örgü paspas modellerinde kullanabilirsiniz. Kilimi andıran şık bir paspas olur. Örgü puf modellerinde kullanabilirsiniz. Eminim sizin ellerinizden çıkan tüm örgülere çok yakışacaktır. Yağmur damlası örgü tarifi ile örülmüş bir hırka örneği görmüştüm geçenlerde. Çok güzel durmuş. Pembe tonlarında bir hırka. Sevdiğiniz renklerle sizde istediğiniz örgünüzde yağmur damlası örgü modelini kullanabilirsiniz.

Yağmur Damlası Örgü Modeli Nasıl Örülür?

Şiş ile ördüğümüz birkaç turun tekrarından oluşan güzel bir örnek. Örgüye yeni başlayanlar ve modelli örgüler örmek isteyenler için de güzel bir tarif. Yağmur damlası örgü tarifini hırkalarda, bebek örgülerinde, kendinize ördüğünüz örgülerde kullanabilirsiniz.

Yağmur Damlası Örgü Tarifi

Yağmur örgü modelinden bahsederken tamda yağmur mevsimine giriyoruz. Bahar aylarındayız ve yağmurlar yakında başlar. Geçtiğimiz günlerde Ankara yağışlı idi. Bugün hava güneşli ve çok güzel. Ağaçlar çiçek açtı. Örgü sezonunu bitirmeden yarım örgüleri tamamlayalım. Yeni örgü modellerini örmeye, öğrenmeye devam edelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler