Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Tığ İşi Bebek Yelekleri Anlatımlı

Örgü yelek modellerinden bebekler için güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Kolay tığ işi bebek yelekleri anlatımlı. Bebek yeleklerinde zincir sayılarını ayarlayarak büyük küçük herkes için örebilirsiniz. Hatta yetişkinlerde örebilirler. Aynı örnekle farklı modeller de tasarlayabilirsiniz. Mesela yazlık örgü modellerinde çok güzel durur. Yada etol şal modelleri örebilirsiniz. Dantel runer modelleri örebilirsiniz. Örgü paspas modellerinde kullanabilirsiniz. Çok amaçlı örgülerden. Salaş örgü modellerinde, el örgü hırka modellerinde kullanılabilir. Bugün bebek yelek modelleri olarak örüyoruz fakat dilediğiniz modelde örneği kullanabilirsiniz.

Örgü bebek yelek modellerinde tığla ördüğümüz farklı modellere de değinecek olursak yakası papatyalı örgü bebek yeleği yapılışına göz atabilirsiniz. Kız bebekler için uygun çok hoş bir yelek. Tığla yakadan başlama örgü yelek yapılışı yine göz atacağınız diğer tarifler arasında olacak. İncili bebek yeleği yapılışı önereceğimiz son tarif olacak. Maalesef burada hepsine değinmek çok zor. Önceki içeriklerden hepsine ulaşabilirsiniz. Şimdi kolay tığ işi bebek yelekleri anlatımlı modeli öğrenme zamanı.

Tığla Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Rengiyle modeliyle çok hoş bir yelek daha. Pamuklu iplerle öreceğiniz yeleği yaz kış kullanabilirsiniz. Kimono yelek modellerinden olan örnek oldukça kullanışlı. Bebeklere giydirmesi kolay olacak. Trabzanlarla, zincirlerle yapılan kenar oyası ile tamamlanan yeleği örmesi kolay. İlk olarak kolay tığ işi bebek yelekleri anlatımlı modelin nasıl durduğuna göz atalım.

Kolay Tığ İşi Bebek Yelekleri Anlatımlı

Son olarak videoya geçip nasıl örüldüğünü öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler