Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kazak Yelek Örnekleri

Şiş örgü modellerinden 2 renkle yapılmış güzel bir model daha. Kazak yelek örneklerinde kullanabileceğiniz bir model. Kırmızı ve krem renkleri ile de çok güzel oluyor. Özellikle bebek örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Bebek yelek modellerinde, bebek battaniye modellerinde, kazak modellerinde, hırka modellerinde ve daha birçok örgüde kullanılabilecek sevimli bir örnek. Renkli çocuk örgüleri çok şık duruyor bebekler üzerinde giydiklerinde. Bebek el örgüleri modellerinde keyifle bu örneği kullanabilirsiniz. Tarifi birazdan sizlerle videolu olarak yayında olacak.

Şiş Örgü Örnekleri Anlatımlı

Kazak yelek örneklerinde ve birçok örgüde kullanacağımız öpücüğü andıran çıtı pıtı bir örnek. 2 renk ile örülüyor. Tabi sizler isterseniz renk sayılarını çoğaltabilirsiniz. Gökkuşağı renklerinde rengarenk öpücükler örebilirsiniz. Öpücük örgü modelini şiş ile örüyoruz. Kullanacağınız iplere göre şişlerinizin kalınlıklarını belirleyebilirsiniz.

Kazak Yelek Örnekleri

Kazak Yelek Örnekleri 2

Modelde krem ve mor renkleri ile örülmüş öpücüklü örgüyü görüyorsunuz. Her renk ile yapılabilecek bir model. İstediğiniz desende lastik örgü modellerinizi ördükten sonra modeli kurabilir ve yelek, hırka, şapka gibi modellerde kullanabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan şiş örgü modelleri ile yapılmış kolay, sevimli ve bebek örgülerine çok yakışan bu modelin tarifine geçelim.

Örneği çıkartırken aklınıza takılan bir soru olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Yorum kısmından bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler