Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Renkli Çocuk Örgüleri

Artık ipleri değerlendirmek için sizlere fikir verecek çok güzel modelleri bir araya getirdik. El emeği göz nuru ürünler. Renkli çocuk örgüleri. Renkli çocuk örgüleri için istediğiniz desenleri şablonları kullanabilirsiniz. Kar desenleri, çapalar, çizgili desenler uygulayabilirsiniz. Bu modellerin yapılışları yok. Çoğu ücretli olarak satılıyor şablonları. Beğendiğiniz modelleri istediğiniz yaş için, kız ve erkek çocuklarınız için örebilrisiniz. Bebek örgü modelleri olarak da çok güzel duracak bir örnek. Hırka modellerini, kazak modellerini örerken kanaviçe örneklerinden, dantel örneklerinden beğendiğiniz şablonları uygulayabilirsiniz. Kanaviçe örneklerinden uygularsanız her bir çarpıyı 1 ilmek olarak hesaplayabilirsiniz. Desenli kısımları batik iplerle, renk geçişli iplerle örebilirsiniz. Ana rengin yanına karıştırdığınızda çok güzel olacaktır. Muhteşem modeller ortaya çıkıyor. Çocuk kazak modelleri için, bebek hırkaları için aşağıda göreceğiniz modelleri örebilirsiniz. Bildiğiniz her zaman ördüğünüz örgülerden aynı sayıları kullanıp desen değişikliği yapabilirsiniz.

Bebek Örgüleri

Pembeler, sarılar, yeşiller, maviler… Tüm renklerin hepsinin bir arada olduğu harika kazaklar, hırkalar. Renkli çocuk örgüleri. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde çok güzel projeler. Beğendiğiniz modelleri sadece çocuklar için değil kendiniz içinde örebilirsiniz. Ben bayıldım. Vakit bulup hemen kendime uzun bir hırka örmek istiyorum. Böyle renk renk, sevdiğim desenlerin bir arada olduğu.

Kız çocukları için, erkek çocukları için çok güzel modelleri bir araya topladık. Beğendiğiniz modelleri örebilirsiniz. Bu modellerin yapılış yok. Sizlere öreceğiniz örgülerde fikir vermesi için güzel modelleri bir araya getirdik. Netten alıntı modellerin hepsini ben tek tek inceledim ve bayıldım. Sizinde beğeneceğinizi düşünüyorum. Buyurun modellere.

 

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/181903272428915013/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler