Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çocuk Kazak Modelleri

Birbirinden güzel kazaklar. Çocuk kazak modelleri galerisi sizlere örgü örerken çok güzel fikirler verecek. Tam 85 tane. Çok güzel örgüler. Şiş örgü modelleri ile yapılmış örnekler. Bu güzel örgülerin ayrı ayrı yapılışından bahsetmiştik. Sizde önceki yazılarımızdan bu örgülerin yapılışını araştırıp kazaklarınızda, hırkalarınızda kullanabilirsiniz. Örgü modellerinin en güzel örnekleri çocuklarımıza ördüğümüz modeller. İlmek sayılarını ayarlayarak bebek örgü modellerinde, kendinize örerken bu örnekleri kullanabilirsiniz. Anne kız takım kazaklar örebilirsiniz. Ajurlu örgü modelleri de kız bebek örgülerinde çok şık duruyor. Yakadan başlayıp omuz ve kollarda desen uygulaması yapabilirsiniz. Ön ve arka ortasına desen uygulaması yapabilirsiniz. Sadece ön kısma desen uygulayabilirsiniz. Reglan kol örgü modelleri örebilirsiniz. Şiş örgü kazak modellerinde istediğiniz uygulamayı yapabilirsiniz. Fıstıklı örgüler de çok yakışıyor kazak modellerine. Bu sene benim favori modelleri sırtta desen veya yakada başlayıp kollarda uygulanan desenli modeller. Renk olarak hardal sarısı, krem, mint yeşili, sarı, kırmızı… Kısacası her renk. Düz örgü örüp üzerine sonradan süslemeler de yapabilirsiniz. Bu sezon yine yapraklı örgüler çok popüler. Kollarda fırfırlı, volanlı örgüler moda.

Çocuk Kazak Örnekleri

Çocuk kazak modellerinden oluşan muhteşem bir galeri. İçinde 85 tane model var. Her zevke hitap eden modeller. Anneler, babaanneler, anneanneler buraya. Bu galeriyi incelemeden geçmeyin. İçinde mutlaka torunlarınıza, kızlarınıza örmek isteyeceğiniz modeller vardır. Ben hepsini çok beğendim. Hepsinden örmek istiyorum. Ama nerdee. Zaman yok.

Bu modelleri çok beğeneceğinizi düşünüyorum. Maalesef bu modelleri yapılışı yok. Sizlere örgülerinizde fikir vermesi için paylaşıyoruz. İşte muhteşem modeller.

 

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/726698089846527101/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler