Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Prenses Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı

Kızların çok seveceği bir kazak hazırladık. Prenses kazak örgü modelleri anlatımlı model 2 yaştan 6 yaşa kadar ölçüleri mevcut. Bebek örgü modelleri için kullanacağımız şemayı kızların sevdiği Elsa, Anna olarak örebilirsiniz. Sindirella, pamuk prenses veya kızlarımızın sevdiği renklerde elbiseler, saçlarının renginde kullanarak saçlarını örebiliriz. Daha önce prenses bere modeli yapımı paylaşmıştık. Çok güzel b ir şapka olmuştu. Köşeden köşeye battaniye örmüştük. Yine üzerinde prenses desenleri olan çok güzel bir battaniyeydi. Daha fazla anlatımı mimuu.com ana sayfada bulabilirsiniz. Prenses kazak örgü modelleri anlatımlı modele uygun örgü etek modelleri, örgü çorap modelleri, örgü pantolonlar ile tamamlayabilirsiniz.

Prenses Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 4

Çocuk El Örgü Kazak Modelleri ve Yapılışı

Cm ölçüleri ile 2 yaştan 6 yaşa kadar mevcut. İstediğiniz yaşa göre ayarlayabilirsiniz. Tüm küçük kızlar prensesleri çok severler. Kıyafetlerinde, odalarında çok kullanırlar. Bizde kızlarımız için prenses kazak örgü modelleri anlatımlı örnek hazırladık. Kazağın prensesli kısmını ve ana kısmını şemalı olarak hazırladık. Kolları uzatabilirsiniz. Yarım kollu, kısa kollu, uzun kollu olarak örebilirsiniz. Örgü jile modelleri olarak da örebilirsiniz.

Prenses Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı

Kazağın ön ve arka şemasında cm ölçüleri yukarıdaki gibidir. A 2 yaş, b 4 yaş, c ise 6 yaşı temsil ediyor. İstediğiniz yaşı temsil eden cm ölçülerinde örebilirsiniz. Hemen prenses şemasını görelim. Her bir kare 1 ilmek anlamına geliyor. Önceki yazılarımızda şiş örgüde renk değiştirmeyi görebilirsiniz.

Prenses Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 2

Sıra eldi kolun şemasını incelemeye. Yine üzerinde cm ölçüleri mevcut.

Prenses Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 1

Çok güzel bir kazak. Çocuklarınız için örebilirsiniz. Kazağın bitmiş halini görelim hemen.

Prenses Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 3

Kaynak : https://www.femmeactuelle.fr/deco/loisirs-creatifs/tricot-gratuit-la-tunique-motif-princesse-2076137

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler