Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli Kız Çocuk Elbisesi

Çok hoş bir elbise. Yazlık elbise modellerinde kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesi modellerinde kullanabilirsiniz. Örgü süveter modellerinde kullanabilirsiniz. Yelek modellerinde kullanabilirsiniz. Çok kolay ve harika bir örnek. Cıvıl cıvıl. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde oldukça iyi bir fikir. Ben çok sevdim. İçimden hemen kızım için örmek geçti. Hatta kendim için bir yelek mi örsem diye düşündüm. Yada bir kazak. Ne dersiniz hoş olmaz mı. Çiçekli kız çocuk elbisesinin motif sayılarını artırarak kendimiz içinde örebiliriz. Kızınızın veya sizin sevdiğiniz renklerden örebilirsiniz. Yazı yansıtan renklerden yada sonbahar renklerinde şık bir yelek. Uzun. Jean üstüne nede güzel durur.

Kızlarınız için 5 farklı modelde kız çocuk elbise yapımı hazırlamıştık. Bu modellerden beğendiğiniz örnekleri kızlarınız için yapabilirsiniz.  Örgü robalı elbiseler de yine çok tercih ediliyor. Altı kumaş üstü örgü elbiseler yaz kış kullanılıyor. Yaz için yazlık kumaşlar, kış için kadifeler ve kışlık kumaşlar kullanılıyor. Sizde istediğiniz zaman istediğiniz kumaşla bu şık elbiseleri örebilirsiniz. Daha fazla örgü modelleri ve yapılışı için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Çocuk Elbiseleri Örgü Modelleri

Çok hoşunuza gidecek bir model daha. Birçok örgüde kullanacağınız güzel bir motif. Biz bugün bu motifle çiçekli kız çocuk elbisesi örüyoruz. Örmek istediğiniz modele göre iplerinizi belirleyebilirsiniz. Hemen şemalarla başlayalım.

Çiçekli Kız Çocuk Elbisesi 4

 

Çiçekli Kız Çocuk Elbisesi 6

Çiçekli Kız Çocuk Elbisesi 7

Çiçekli Kız Çocuk Elbisesi 2

Motifimizin şemasını gördük. Motiflerin birbirine nasıl eklendiğini gördük. Şimdi de elbisemiz bittiğinde nasıl durduğuna bakalım. Örecek arkadaşlara şimdiden kolay gelsin diyorum.

Çiçekli Kız Çocuk Elbisesi

Çiçekli Kız Çocuk Elbisesi 3

Çiçekli Kız Çocuk Elbisesi 5

Kaynak :
https://asreceitasdecroche.blogspot.com/2013/12/vestido-de-menina-em-croche.html
www.crochetclub.net/blog/sarafan-cvetochnaya-polyanka/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler