Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Jilesi Örgü Modelleri

Kız çocuklarınız için çok güzel örgü bebek jile modelleri galerisi hazırladık. Netten sizler için derleyip bir araya getirdiğimiz modeller. Örgüyü biraz daha ilerletmiş, modele bakarak örnek çıkartan , bizden model isteyen herkes için birbirinden güzel örnekler hazırladık. Torunlarına elbise örmek isteyen anneanneler, babaanneler için. Anneler, teyzeler , halalar için hazırladık. Kızlarına örmek isteyen anneler için hazırladık. Umarım beğenirsiniz. Düz örgü , ters örgü ile yapılmış birbirinden şık modeller. Rengarenkler. Siyahlar, kırmızılar, beyazlar, turuncular, morlar, pembeler, maviler…. Ne renk ararsanız var. Daha çok yaza uygun bebek örgü modelleri var. Yapılışları yok bu güzel elbiselerin . Sadece model paylaşımında bulunuyoruz. Şiş örgü modelleri, tığ işi örgü modelleri ile yapılmış çok güzel elbiseler.

Bebek Örgü Elbise Jile Modelleri

Daha önce sizlere anlatımlı , şemalı birçok örgü elbise modeli yapılışı verdik. Örgü tütü elbise yapımı , tığ işi örgü etek yapımı ve daha fazlası sitemizde. Bugünse sadece model paylaşımında bulunuyoruz. Galeride sizlere daha önceki örgülerinizden artan evde kalan iplerinizden yapabileceğiniz çok güzel elbise örnekleri de var. Renk renk örülerek çok güzel elbiseler yapılmış. Tığla da şişle de yapılmış örnek görebilirsiniz. Sizlere fikir verecek tam 94 tane elbise.

Sizde kızlarınız için, torunlarınız için, yeğenleriniz için yaptığınız örgü elbise modellerini bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : http://club.osinka.ru/topic-64106

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler