Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kazak Modelleri Yapılışı

Örgü kazak modelleri yapılışından çok güzel bir model yapılışı hazırladık. Her renk ile örülebilecek cepli harika bir kazak. Örgü kazak modelleri yapılışı daha önce paylaştığımız örgü yelek modeli yapımı olarak paylaştığımız modelin başlangıcına benziyor. Şiş örgü modelleri ile ördüğümüz kazağı istetiğiniz şiş örgü örnekleri ile örebilirsiniz. Reglan kollu kazak modelleri olarak ördüğümüz kazağımızın ön kısımlarına burgu modelleri, saç örgü modelleri, baklava örgü modelleri gibi örnekler kullanabilirsiniz. Orjinal modelde ikili saç örgü kullanılmış. Sizde aynı örneği kullanabilirsiniz. Örgü kazak modelleri erkek ve pantolon askılı örgü kazak yapılışı da harika modellerimizden. Daha fazlası için mimuu.com bebek örgü modellerinden ulaşabilirsiniz.

Reglan Kol Kazak Nasıl Örülür?

Şiş örgü kazak modellerinden yepyeni bir model. Alt ve ön kısımları oval ve reglan kol kazak modellerinden. Çok hoş kolları da modelleri bir örnek. Modelin yapılışını sizlere şemalı olarak hazırladık. şema üzerine kesme sayıları verilmiş. O sayıları göre yapabilirsiniz. Modeldeki ölçüler 3 yaş için uygun. İlmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz.

Örgü kazak modelleri yapılışının göğüs 68 cm uzunluğunda, uzunluk ise 36 cm. Sizde örmek istediğiniz bedene göre cm ölçülerini ayarlayabilirsiniz. Hadi şimdi şemayı görelim.

Örgü Kazak Modelleri Yapılışı 5

Örgü Kazak Modelleri Yapılışı 4

Örgü Kazak Modelleri Yapılışı 7

Kazağın örülmüş şekilde parçaların nasıl durduğunu inceleyelim.

Örgü Kazak Modelleri Yapılışı 1

Örgü Kazak Modelleri Yapılışı 10

Örgü Kazak Modelleri Yapılışı 2

Örgü Kazak Modelleri Yapılışı 6

Örgü Kazak Modelleri Yapılışı 9

Örgü Kazak Modelleri Yapılışı

Kazak çok güzel duruyor. Hadi şimdi önden ve arkadan duruşunu görelim. Harika oldu.

Örgü Kazak Modelleri Yapılışı 3

Örgü Kazak Modelleri Yapılışı 8

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/6820

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler