Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kazak Modelleri Erkek

Erkek çocuklar için çok güzel bir kazak hazırladık. Kolsuz örerek örgü süveter modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Yelek modelleri olarak da. Modelde kullanılan örneğin yapılışına videolu şiş ile zincir örgü modeli nasıl yapılır yazımızdan ulaşabilirsiniz. Şemadan da modelin tarifine ulaşabilirsiniz. Saç örgüsü modellerinde olduğu gibi ilmeklerin yeri değişerek yapılan bir model. Örgü kazak modelleri erkek örneği için krem renkli bir iplik kullanılmış. Farklı renklerde ipler de kullanabilirsiniz. Yine model uygulaması önlerde ve arka kısmın etek ucunda kullanılmış. Dilerseniz kol kısmına şerit olarak da koyabilirsiniz. Kollar da ön ve arkanın bir kısmında düz örgü kullanılmış. Örnek zor gibi görünse de aslında kolay. Daha önce saç örgü ördüyseniz bu modeli de yapabilirsiniz. Örneği diğer erkek bebek örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Erkek çocuk kazak örgü modelleri ve yapılışları griler, sarılar, maviler, acı kahve renklerde çok güzel duruyor. Renk geçişli örgü modelleri de yapabilirsiniz.

Erkek Bebek Kazak Örgü Modelleri

Örgü kazak modelleri erkek dedik ama sizler isterseniz kızlarınız içinde örebilirsiniz. Burgulu örgü modelleri erkek örgülerinde çok kullanılıyor. Model için bebek yünleri, pamuklu, yünlü iplikler kullanabilirsiniz. Bebe yünleri genelde 3 – 3.5 mm şişlerle örülüyor. Sizler ipinize uygun şişler kullanabilirsiniz. Önce modelin şemasını görelim.

Örgü Kazak Modelleri Erkek

Örgü Kazak Modelleri Erkek 1

Aynı örnek hem 2 + 2 ilmek değişimi olarak yapılmış. Hemde  1 + 1 olarak. Büyük görünen 2 – 2 küçük  görünen 1 – 1 ilmek değişimi yapılmış. Üstte link vermiştik modelin yapılışının videolu anlatımını. Takip ederek öreceğiniz örgülerde kullanabilirsiniz.

Şimdi kazak bittiğinde nasıl görünecek onu görelim.

Örgü Kazak Modelleri Erkek 2

Örgü Kazak Modelleri Erkek 3

Örgü Kazak Modelleri Erkek 4

Örgü Kazak Modelleri Erkek 5

Kaynak : https://www.liveinternet.ru/users/olgasav/post406877391/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler