Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Bebek Örgü Modelleri

Kazaklardan, yeleklerden, hırkalardan oluşan çok güzel bir galeri. Erkek bebek örgü modelleri. Torunlarınıza, oğullarınıza, yeğenlerinize hemen başlayıp örebilirsiniz. Bu modellerin maalesef yapılışı yok. Sizlere öreceğiniz örgülerde fikir vermesi için paylaşıyoruz. Şiş örgü modelleri ile yapılmış örnekler. Bebek örgü modellerinden örnekli anlatımlarımız olmuştu. O örnekleri örgü kazak modellerinde, örgü hırka modellerinde kullanabilirsiniz. Düz örgüler örüp üzerine örgü aplike modelleri yapabilirsiniz. Galeride birçok örneğini bulacaksınız. Örgüleriniz üzerine iğne ile işleme yapabilirsiniz. Örgü üzerine iğne ile işlemede kendi adlarını, sevimli ayıcıklar, güller, çiçekler, hayvan figürleri işleyebilirsiniz. Tığ işi ile veya şiş ile motifler örüp örgüleriniz üzerine dikebilirsiniz. Erkek bebek örgü modellerine uygun trenler, arabalar, filler, tilkiler dikebilirsiniz. Keçe ile işlemeler yapabilirsiniz. Sizlere fikir verecek tam 120 tane model var. Her biri çok güzel. Ben sizler için hepsini tek tek inceledim. Ve her birine bayıldım.

Erkek Çocuk Örgü Modelleri

Çocuk kazak modelleri, erkek bebek yelek modelleri, hırka örnekleri ve daha fazlası. Hepsini bir araya topladık. Erkek bebek örgü modellerinden oluşan harika bir galeri. İçinde birbirinden güzel özenle örülmüş  120 tane model var. Örgü modellerini örerken sizlere renkleri, örnekleri, süslemesi açısından fikir verecek modeller. Yelekler, hırkalar, kazaklar… Galeride birbirinden güzel el emeği göz nuru örgüler var. Birazdan bu modelleri keyifle inceleyeceğiz. Sizde beğendiğiniz modelleri bizimle paylaşabilirsiniz. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz.

Bebek kazaklarında, hırkalarda, yeleklerde bebe yünleri, pamuklu ipler, yünlü ipler kullanabilirsiniz. Bebeklerin tenine zarar vermeyecek antialerjik ipler kullanabilirsiniz. İplerinize uygun şiş ve tığlar tercih edebilirsiniz.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/161848180341961379

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Erkek Bebek Örgü Modelleri”
  1. Serpil pazvant dedi ki:

    Verdiginiz modeller cok guzel yalniz olculerife verseniz 15aylik erkek torunum var hirka ormek istiyorum kac goz basliyacagim kacinci sirada kol kesecegim bunlari da anlatsaniz torunum yanimda degil olcme gibi bir sansim yok

    1. Melek dedi ki:

      Anlıyorum sizi. Ama ölçü vermek o kadar zor ki. Neden derseniz. Kullanılan ipler farklı oluyor o zaman ölçü tutmuyor. Her bebeğin kilosu, boyu farklı oluyor. O yüzden ölçü veremiyoruz. Belki bu video biraz işinize yarar. İlginiz için çok teşekkür ederiz. https://nasil.co/ilmek-hesaplama-nasil-yapilir/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler