Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Hırka ve Yeleklerine Çok Yakışacak Bir Örnek

Örgü modelleri ve yapılışlarından bebek örgü modellerine çok yakışacak bir örnek anlatımı hazırladık. Bebek hırkaları, bebek yelekleri, bebek battaniyesi, bebek şapkaları örebilirsiniz. Ana renk olarak beyaz kullanıp aralara renkleri serpiştirdiğimiz örgü modellerinden. bebek hırka ve yeleklerine çok yakışacak bir örnek. Ana renk olarak siyah ve farklı renkleri de tercih edebilirsiniz. Örneğin nasıl yapıldığını adım adım tüm detaylarıyla öğrenecek daha sonra istediğimiz modelin yapılışında kullanacağız.

Bebek hırka, yelek, şapka ve patikten oluşan güzel bir takım oluşturabilirsiniz. Takımın içinde battaniye de olursa çok güzel olur. Tıpkı tunus işi bebek takımı nasıl yapılırda olduğu gibi. Atkı, şapka, yelek, hırka, battaniye ve patikten oluşan muhteşem bir takım. Anneanneler, babaanneler torunlarına böyle bir takım yaptırabilirler. Eminim gelinlerinin çok hoşuna gidecektir. Kızlarına da yapabilirler ve onlarda çok sevecektir. Şiş örgü örnekleriyle örülmüş takımlar, tığ işi örgü modelleriyle örülmüş takımları bebek görme hediyesi olarak da hazırlayabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde kız çocuk yelek modelleri ve yapılışı hazırlamıştık. Erkek bebek örgü modelleri içinde uygun bir model. Hatta bu örnekten de çok güzel takımlar örebilirsiniz. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi bebek örgülerine çok yakışacak modelin yapılışını öğrenelim.

Bebek Örgülerine Çok Yakışan Model Yapılışı

Ana renk beyaz ve aralara serpiştirilmiş renk renk iplerle örülmüş çok hoş bir örnek. Renkli kısımlarda parça ipleri değerlendirebileceğimiz gösterişli bir örnek. Hem kız bebek örgü modellerinde hem de erkek bebek örgülerinde kullanılacak örneklerden.

Bebek Hırka ve Yeleklerine Çok Yakışacak Bir Örnek

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Bebek hırka ve yeleklerine çok yakışacak bir örnek nasıl örülüyor öğrenelim. Böylece yeni bir model daha öğrenmiş olacak ve çeşit çeşit tasarımlar oluşturacağız.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler