Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kapşonlu Bebek Örgü Kazak Yapılışı

Bebekler için çok güzel bir model daha hazırladık. Bebek örgü modellerinde hem kızlar hem de erkekler için örmek isteyeceğiniz el örgü kazak modellerinden. Haraşo örgü modelleri o kadar güzel ve kolay ki  bebek örgülerine çok yakışıyor. Bebek yelekleri, bebek hırkaları, battaniyeler, bebek kazakları ördük. Şimdi önden düğmeli hem de kapşonlu kazak yapılışı hazırladık. Önden düğmeli olduğu için bebeklere giydirmek kolay olacaktır.

Bebek kazaklarında sevdiğimiz renklerle sevdiğimiz örneklerle çok güzel modeller tasarlıyoruz. Tığ işi örgü modelleri, şiş örgü modelleri fark etmez. Hepsinden şahane modeller ortaya koyuyoruz. Az sonra paylaşacağımız kapşonlu bebek örgü kazak yapılışı tıpkı erkek çocuk örgü kazak yapılışı videolu modelin olduğu gibi çok güzel. Küçük olduğu içinde belki 1 günde tamamlayacağız. En fazla 2 – 3 günde tamamlanacak el örgü modellerinden. Örgü bebek kazakları olarak paylaştığımız çok model var. İlk olarak hepsini incelemenizi öneririm. Mesela düğmeli bebek kazak modeli yapılışı haraşoyla ve düğmeli olarak yapılmış modellerden. Örgüye yeni başlayanlarda kolayca örebilirler. Bir diğer yandan beğeneceğiniz kazak ise  bebek örgüsü kazak yapımı çok beğeneceğiniz modeller arasında. Hemen torunlarınıza örmeye başlayabilirsiniz. Tarif Türkçe anlatımlı.

Kapşonlu Bebek Kazağı Nasıl Örülür?

Yine muhteşem bir model. Yabancı örgü modellerinden bir tarif. Evet yabancı dil bilmiyoruz dediğinizi duyar gibiyim. Ama bende dil bilmiyorum. Ve örgünün dili her yerde aynı olduğu için ellerini takip ederek beğendiğim örgüleri örebiliyorum. Kapşonlu bebek örgü kazak yapılışını ellerini takip ederek ve alt yazı programını açarak örebilirsiniz.

Kapşonlu Bebek Örgü Kazak Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde kapşonlu bebek örgü kazak yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler