Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Çocuk Örgü Kazak Yapılışı Videolu

Erkek çocukları için çok hoş bir kazak yapılışı hazırladık. Tabi renk değişikliği yaparak aynı örneği kız çocukları için de kullanabilirsiniz. Erkek çocuk örgü kazak yapılışı renk seçimiyle, tığ işi örgü örneğiyle muhteşem şekilde uymuş. Hatta bu modeli ön kısmını da 2 parça yaparak erkek örgü hırka modelleri veya kolları iptal ederek örgü süveter modelleri, örgü yelek modelleri olarak da tasarlayabilirsiniz. Erkek çocuk süveter modellerinden bahsetmiş güzel bir galeri hazırlamıştık. İnceleyerek örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Yakasında tığ işi lastik önde 3 adet düğme kollarındaki renk geçişi etek ucunda tığ işi lastik ile yepyeni örgü kazak modeli anlatımlı. Erkek çocuk örgü kazak örgü modelleri ve yapılışları adım adım 2 güzel videoda gösteriliyor. Zincir sayıları, ölçüleri ayarlanarak her yaş için örülebilir. Bu model hırka, yelek veya süveter olarak da tasarlanabilir. Eminim çok güzel olacaktır. Kazak kullanmayı sevmeyenler örneği o şekilde değerlendirebilirler. Erkek çocuk hırka yapılışı da tercih edeceğiniz modeller arasında. Hatta isterseniz örgü kapşon da ekleyebilirsiniz. Kazaktan ve başka örebileceğimiz örgülerden bahsettik. Şimdi erkek çocuk örgü kazak yapılışı videolu tarife geçelim.

Tığ ile Erkek Çocuk Kazağı Nasıl Örülür?

Kızlar içinde uyarlanabilecek ama erkekler için mükemmel uyumlu bir kazak. Model hasır örneği, sepet örneği gibi duruyor. Videoda tüm sayılar roba zincir sayısı, artırmaları anlatılmakta. 1 yaştan 6 yaşa kadar zincir sayısını ayarlayarak örebilirsiniz. İplik olarak orta kalınlıkta olanlardan 3 renk tercih edilmiş. 4,5 mm tığla örülmüş. 65 zincir ile başlayıp kazağı örüyoruz.

Erkek Çocuk Örgü Kazak Yapılışı Videolu 1

Erkek Çocuk Örgü Kazak Yapılışı Videolu

2 farklı renk düzeyinle örülmüş halini gördük. Son olarak ise erkek çocuk örgü kazak yapılışı videolu tarife geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler