Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Çocuk Süveter Modelleri

Erkek çocuk süveter modellerinden oluşan güzel bir galeri hazırladık. Her zaman ördüğünüz sayılarla süveteri örüp farklı renk uygulamaları yapabilirsiniz. Beğendiğiniz şiş örgü örneklerinden desenler yapabiliriz. Kanaviçede veya dantelde gördüğümüz şablonları her bir kutucuğu 1 ilmek gibi düşünerek şablon uygulamaları yapabiliriz. Yada daha önce paylaştığımız gibi örgü üzerine iğne ile işlemeler yapabiliriz. Çocuk süveter örneği anlatımlı olarak çok paylaşımlarımız oldu. İnceleyerek, ilmek sayıları ayarlanarak her yaşa uygun olarak örülebilir. Kalan parça iplerle renkli süveter modelleri örebiliriz. Süveterlerin ön kısımlarını 2 parça yaparak bebek yelek modelleri olarak örebiliriz. Yine galeride süveter şeklinde örülmüş yelek olarak biçimlendirilmiş örnekler mevcut. Daha önce bebek süveteri yapılışı hazırlamıştık. Kapkek desenli. Hem kızlar için hem erkekler için örülebilecek şahane bir örnek. Bebek el örgüleri modelleri için yelekler, süveterler, hırkalar, battaniyeler en çok ördüğümüz örgü modelleri ve yapılışlarından. Erkek süveter modellerinden oluşan en güzel örnekleri inceleyelim. Hepsi harika.

Erkek Çocuğu Süveter Modelleri Örgü

Her yaş için uyarlanabilecek şahane süveter modelleri hazırladık. Ağırlıklı olarak şiş örgülerle hazırlanmış süveterler. Bebekler için 3 yaş için 5 yaş için severek öreceğiniz örneklerden. Erkek süveter modelleri ve yapılışları paylaşımlarımız olmuştu daha önce onları inceleyebilir aşağıdaki modellerin uyarlamasını yapabilirsiniz.

Süveterlerin üzerine ayıcıklar, kuzular, tilkiler, penguenler işlemesi yapabiliriz. Kardan adamlı süveterler, kış temalı süveterler yapabiliriz. Dümdüz örüp üzerini örgü aplike modelleriyle süsleyebiliriz. Hadi şimdi birbirinden güzel, özenle hazırlanmış, el emeği göz nuru ürünlerden erkek çocuk süveter modellerini inceleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler