Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Bebek Elbisesi Örgü Modeli

Tığ işi bebek elbisesi örgü modelinden harika bir elbise hazırladık. Bebek örgü modellerinden süper bir örnek. Kolaylıkla videodan takip ederek tığ işi örgü elbise modellerini örebilirsiniz. Kız çocuk örgüleri modelleri için elbisede pamuklu ipleri kullanabilirsiniz. Elinizde olan ipleriniz varsa değerlendirmek için onları da kullanabilirsiniz. Örgü bebek elbisesi tığ işi ile yapılan bir model. Birazdan detaylı yapılışına geçeceğiz. Elbisenin boyutlarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Küçük kızlarımız için yakadan başlama elbise modellerinden çiçeklerle süslediğimiz bir örnek. Sizde örgü çiçek modelleri ile süsleyebililrsiniz. Etek uçlarına tüller dikebilirsiniz. Danteller dikebilirsiniz. Tütü elbiseler yapabilirsiniz. Hadi şimdi tığ işi bebek elbisesi örgü modeli yapılışına değinelim.

Tığ İşi Prenses Bebek Elbisesi

Tığ işi örgü modellerinden bugün su taşı örneği ile, trabzanlarla harika bir elbise modeli yapılışı hazırladık. Belinden kurdele geçirdiğimiz elbisemizi çok beğeneceksiniz. Kolay bir model. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla videodan takip ederek örebilirler. Videodaki model için % 60 pamuklu, % 40 akrilik bir iplik kullanılmış. 3 mm tığ ile örülmüş. 60 zincir ile elbisenin yapılışına başlanmış.

Tığ İşi Bebek Elbisesi Örgü Modeli

Elbisemiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Harika değil mi. Kol kısımlarına tüller, danteller de dikebilirsiniz. Biraz önce bahsettiğimiz gibi etek uçlarına da. Altına tüller geçirerek astar gibi tütü elbiseler de yapabilirsiniz. O zaman tam bir prenses olacaklardır. Hadi şimdi çok beğendiğimiz elbisenin yapılışına geçelim. İşte sizlere tığ işi bebek elbisesi örgü modelinin ayrıntıları. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler