Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kız Çocuk Örgüleri

Kız çocuklarımız için süper bir proje daha hazırladık. Kız çocuk örgülerini örgü süveter modelleri, örgü elbise modelleri olarak kullanabilirsiniz. Alt kısmını daha uzun tutarak elbise olarak örüp kullanabilirsiniz. Şiş örgü modelleri ve tığ işi örgü modellerinin birleşiminden oluşan bir model. Sevdiğiniz motif ve şiş örgü örneklerini birleştirerek harika örgüler örebilirsiniz. Bu şekilde ördüğümüz farklı örgülerimiz de var. Kız çocuk örgü elbise modeli yapımı bu şekilde ördüğümüz bir model. Tığ ve şişi bir arada kullandığımız bir model. Örgü jile modelleri de çok beğeneceğiniz bir örgü üst kıyafet. Kız bebeklere örgü elbise modelleri, kız çocuklarına örgü elbiseler için beğendiğiniz şiş veya tığ fark etmez veya ikisi bir arada kullanılarak harika örgüler örebilirsiniz. Şimdi çok beğeneceğinizi düşündüğümüz kı çocuk örgülerinden süveter veya elbise olarak kullanabileceğimiz modelin yapılışına geçelim.

Yeni Bebek Örgüleri Modelleri

Çiçekli bir tığ motifi ve ajurlu şiş örgü modellerinden kız çocuk örgüleri anlatımı hazırladık. Model size fikir verebilir ve aynı tarzda başka modellerde yapabilirsiniz. İlmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Bu şekilde 3 parça örerek yelek modellerine de çevirebilirsiniz. Modeldeki süveterin ölçüleri göğüs 52 cm şiş örgü kısmı 21,5 cm, tığ işi kısmı 13 cmdir. Şimdi kız çocuk örgülerimizin şemasını inceleyelim.

Kız Çocuk Örgüleri 6

Kız Çocuk Örgüleri 4

Motif kolay bir motif. Altta kullandığımız şiş örgü için her modeli kullanabilirsiniz. Bittiğinde nasıl görünüyor bakalım.

Kız Çocuk Örgüleri

Kız Çocuk Örgüleri 2

Kız Çocuk Örgüleri 8

Kız Çocuk Örgüleri 5

Kız Çocuk Örgüleri 3

Kız Çocuk Örgüleri 1

Kız Çocuk Örgüleri 7

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/1646

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler