Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yandan Fermuarlı Tulum Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarından sırada bebekler için örgü tulum modelleri anlatımı hazırladık. Adım adım kız bebekler için erkek bebekler için yandan fermuarlı tulum yapılışını örebilirsiniz. Çeşitli desenlerde tığ işi örgülerle, şiş örgü örnekleriyle tulumlar ördük. Hepsinin anlatımlarına önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Birkaç modele değinelim beğendiklerimizi örelim. Mesela örgü tulum battaniye modelleri içinde en güzel örnekleri içinde bulunduran bir galeridir. Sizlere örgülerinizde fikir vermesi açısından inceleyebilirsiniz. Örgü tulum modellerinde beğendiğiniz tüm tığ işi örnekleri tüm şiş örgü örneklerini kullanabilirsiniz. Dümdüz örgüler örüp üzerini kanaviçe etamin örnekleri, el nakışı modelleri, örgü aplike modelleri, ponponlar, püsküllerle süsleyebilirsiniz. Örgü bebek tulumları anlatımlı yapılışı için anlatıma geçelim.

Yandan Fermuarlı Tulum Nasıl Örülür?

Çok şık çok kullanışlı şiş örgü modelleriyle örülmüş tulum yapılışı hazırladık. Şiş örgü tulum yapılışı için pembe renk ip kullanıyoruz. Çeşitli renklerle çeşitli örneklerle kız bebekler için erkek bebekler için örebilirsiniz. Yandan fermuarlı olduğu için giymesi kolay tulumlardan. Fermuar yerine düğme, çıt çıt da kullanabilirsiniz. Çocuklarınız için torunlarınız için mutlaka örmeniz gereken modellerden.

Yandan Fermuarlı Tulum Yapılışı

Çok güzel görünüyor. Mutlaka örülmesi gereken modellerden. Bence uyku tulumu olarak bile kullanılabilir. Daha büyük örüldüğünde yeni hareketlenen bebekler üzerini açsa bile tulum giydikleri için üşümeyeceklerdir. Son olarak videoya geçelim ve yandan fermuarlı tulum yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler