Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Karnıbahar Modeli Yapımı

Bebek yelek modellerinde, şal modellerinde, örgü elbise modellerinde çok güzel duran bir örnek. Dilediğiniz örgü modelinde kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesinde de çok şık duracaktır. Örmek istediğiniz modele göre iplerinizi belirleyebilirsiniz. Mesela bebek örgüleri için pamuklu ipler, bebe yünleri kullanabilirsiniz. Şal modelleri için angora ipler kullanabilirsiniz. Altını karnıbahar modeli yapımından örüp üst kısmını düz örgü ile tamamlayarak şık bir bebek yelekleri örebilirsiniz. Bu güzel örneğin farklı isimleri de var. Deniz dalgası örgü modeli, gelin tacı örgü modeli gibi. Her isme de uyan bir örnek. Videolu örgü gelin tacı çocuk elbise örneği tarifini önceki yazılarımızdan bulup inceleyerek örebilirsiniz. Pirinç örgü jile yapımı da çok şık bir örnek. Farklı modeller örmek isterseniz saçaklı örgü süveter yapılışı da harika bir tarif. Gelelim şimdi karnıbahar örneğine.

Karnıbalar Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Şiş örgü modellerinden güzel bir örnek. Ajurlu örgü modelleri sevenler her örgülerinde kullanabilirler. Model takip edildiğinde kolay. Ve oldukça şık. Bebek örgülerine de çok yakışıyor. Model 18 ve katlarından +2 kenar ilmeğinden oluşuyor. Örmek istediğiniz modele göre ilmek sayılarınızı hesaplayabilirsiniz.

Karnıbahar Modeli Yapımı

İlmek keserek ve şişe ip dolayarak yapılan çok güzel bir örnek. Detaylı tarifi videoda yer alıyor. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz.İşte bu güzel modelin videolu anlatımı. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler