Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Papatya Kazak Yapılışı

Çok güzel değil mi. Papatya kazak yapılışı. Bebek örgü modellerinden daha önce sizlere kapkek desenli bebek süveteri yapılışından bahsetmiştik. Çok beğenilmiş çok sevilmişti. Şimdi en az onun kadar güzel bir el örgüsü kazak modelleri yapılışı hazırladık. Torunlarınız için hemen örmeye başlayabilirsiniz. Papatya kuzularımıza papatya kazak. Eminim onlarda çok sevecektir. İlmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Çocuklarımız için daha çok kazak tarifimiz var. Yelek modelleri , süveter modelleri en güzel atkı şapka modelleri onlar için. Daha dünyaya gelmeden en güzel örgüleri örmeye başlarız. En güzel patik modelleri, battaniyeler, yelekler örülmeye başlanır. Bizde yeni örgü modelleri arayanlar için en güzel örnekleri yapılışları ile birlikte hazırlamaya başlıyoruz. Saçaklı örgü süveter yapılışı çok güzel bir model. Küçüklere de çok yakışacak. Ben kızım için örmüştüm. Ve çok sevdi. Püsküllerini, saçaklarını daha çok seviyor. Elbise üzerinde de çok güzel duruyor. Papatya kazak yapılışı da kızların çok seveceği modellerden. Alt kısmı yaprak gibi yeşil renk ile papatyayı ister sarı ister beyaz ile örebilirsiniz. Beyaz papatyalı olarak örnekleri görebilirsiniz.

Papatya Kazak Nasıl Yapılır?

Şemalı olarak anlatımını paylaştığımız bir model. Şemada her bir kutucuğu 1 ilmek olarak sayarak rahatlıkla örebilirsiniz. Bebe yünleri ve 3.5 mm şişlerle örebilirsiniz. Örgü severler, torunlarına, kızlarına örnek arayanlar hemen örmeye başladılar bile. Sizde örmek isterseniz hemen örneğin şemasını verelim.

Papatya Kazak Yapılışı 22

Papatya Kazak Yapılışı 20

Papatya Kazak Yapılışı 24

Papatya Kazak Yapılışı 23

Parçaları ister ayrı ayrı örün ve sonrasında dikerek birleştirin. Dilerseniz yakadan başlayarak da örebilirsiniz. Modelde yakadan başlanılarak örülüyor.

Papatya Kazak Yapılışı 25

Düz örgü ve ters örgüden oluşuyor. Yaka için sarı renkle 2 düz 2 ters ile lastik örülmüş. Daha sonra önden düz arkadan ters örülerek model uygulanmaya başlanmış. Papatya kazak yapılışı bittiğinde nasıl görünüyor bakalım.

Kaynak : http://bbs.bianzhirensheng.com/thread-1938234-1-1.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler