Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bebek Bahçıvan Pantolonları

Bebeklerimiz için çok güzel bir proje hazırladık. Örgü bebek bahçıvan pantolonları. Şiş örgü modellerinden baştan sona videolu anlatımı ile hazırlanmış. Bebek örgülerinde kız ve erkek çocuklar için örebilirsiniz. Bebek örgü modelinde her renk ile harika duracak bir model. Videolu anlatımlı bir model olduğu için tüm ayrıntılarını kolaylıkla örebilirsiniz. Örgü pantolon ağı nasıl yapılır, bacaklar nasıl örülür, üst kısmı nasıl örülür gibi soruların yanıtlarını videoda bulabilirsiniz. Erkek bebek pantolon örgü modelleri çok şık bir örnek.  Örgü pantolon için pantolonun yan kısımlarına şeritler örebilirsiniz. Kızlar için ördüğünüz örneklere ajurlu örgü modellerinden örnekler koyabilirsiniz. Çok şık örneklerden oluşan bir galeri hazırlamıştık daha önce. Galeride bulunan modellere bir göz atabilirsiniz. Birbiri ile uyumlu renklerden ayrıca şeritler, biyeler örüp dikebilirsiniz. Veya pantolonu örerken renk uygulamasını yapabilirsiniz. Hadi örgü bebek bahçıvan pantolonlarının yapılışına geçelim.

Örgü Bebek Pantolon Modelleri ve Yapılışı

Örgü bebek bahçıvan pantolonlarının üst kısmını örmeden bel kısmını örüp lastik geçirerek şık bir pantolon örebilirsiniz. Haraşo örgü modelleri ile ördüğümüz harika bir tulum. Aynı sayıları kullanarak farklı şiş örgü örnekleri desenlerini de uygulayabilirsiniz. Ön kısmına cep ekleyebilirsiniz. Nakışlar, armalar dikebilirsiniz.

Örgü Bebek Bahçıvan Pantolonları

Örgü Bebek Bahçıvan Pantolonları 1

Çok güzel görünüyor değil mi pantolon. Takım olarak hırka modelleri, patik modelleri de örebilirsiniz. Şimdi 2 güzel videoda örgü bebek bahçıvan pantolonlarının yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler