Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Bebek Pantolon Örgü Modelleri

Erkek bebek pantolon örgü modellerinden çok beğeneceğiniz bir örneğin yapılışı var sırada. Her renk uygulaması ile çok güzel duracaktır. Renkler istendiği gibi ayarlanarak kız çocukları içinde örülebilir. Örgü çocuk pantolon modelleri için şiş örgü modellerini kullanıyoruz. Gri ve sarı renklerini kullanıyoruz. Erkek örgü modellerinde bu iki rengi çok seviyorum ve çok yakıştırıyorum. Gri ve mavide çok güzel oluyor. Örgü pantolon modelleri için daha önce de farklı örneklerin anlatımlarından bahsetmiştik. O modelleri de örgülerinizde kullanabilirsiniz. Şiş ile tığ işi ile hazırladığımız modellerimiz var. Tığ ile düz trabzanlar yapıp üzerine örgü aplike modelleri ile süslemeler yapmıştık. Yine motiflerle ördüğümüz pantolon ve tulumlarımız var. Örgü pantolon modellerinde sizde beğendiğiniz motifleri, şiş örgü tekniklerini, örneklerini kullanabilirsiniz. Harika motiflerimiz, harika şiş örgü örneklerimiz var. Bu modellerle erkek bebek pantolon örgü modelleri örebilirsiniz.

Erkek Bebek Örgü Pantolon Yapılışı Anlatımlı

Örgü pantolon beli nasıl yapılır, örgü pantolon ağı nasıl yapılır hepsini detaylı bir şekilde videoda bulabilir ve erkek bebek pantolon örgü modellerini rahatlıkla örebilirsiniz. Sayıları ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Kartopu baby one ile yapılmış bir model. Siz beğendiğiniz iplerle pantolonu örebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken iplerin kalınlık ve inceliğine göre ilmek sayıları değişecektik.

Erkek Bebek Pantolon Örgü Modelleri

Pantolonumuz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Rahat bir pantolon. Üzerine de aynı renklerde kazak örerek, yelek modelleri örerek kullanabilirsiniz. Eminim takım olduğunda çok daha güzel olacaktır. Şimdi örgü pantolonun nasıl örüldüğünün detaylarını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler