Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Kolay Bebek Tulumu Yapılışı

Düz örgülerle ördüğümüz şahane bir örgü bebek tulumu anlatımı hazırladık. Düz örgüler örüp üzerini yün keçe işleme tekniği, el nakışı modelleri, örgü aplike modelleri, örgü üzerine iğne ile işleme tekniklerinden veya punch nakışı ile desen işlemeleri yapabilirsiniz. Tulumun üzerine çocuklarınızın baş harfini işleyebilirsiniz. Yada ismini yazabilirsiniz. Böylece düz örgüleri hareketlenmiş oluruz. Tulumu kız bebekleriniz için erkek bebekleriniz için örebilir üzerini süsleyebilirsiniz. Basit amigurumi modelleriyle de süslemeler yapabilirsiniz. Şişle kolay bebek tulumu yapılışı için haraşo örgü örneğini kullanacağız. Dilerseniz beğendiğiniz farklı şiş örgü örneklerini de tulumun yapılışında kullanabilirsiniz. Mesela ahududu bebek tulumu yapılışı örnekli modellerden. Bebek örgülerinde çok kullanılan ahududu örneğinden örülüyor. Örgü bebek tulumu anlatımlı model için bebe yünlerini kullanabilirsiniz. Elinizde olan ipleriniz varsa değerlendirmek için kullanabilirsiniz. Bebek tulumu örgü modelleri için anlatıma geçiyoruz. Tüm detayları şişle kolay bebek tulumu yapılışı videosundan öğreniyoruz.

Bebek Örgü Tulum Modelleri Anlatımlı

Minik yavrulara çok yakışacak harika bir örgü. Örgüye yeni başlayanlarında rahatça öreceği modellerden. Kızlarına, oğullarına tulumu örebilirler. Kızlar için ördüğünüzde süslemek için tığ işi motif modellerini kullanabilirsiniz. Kenar oyası modellerini kullanabilirsiniz. Paça kısımlarına dantel, fisto ekleyebilirsiniz. Erkekler için ise araba figürleri, ayıcık, tavşan figürleri ekleyebilirsiniz.

Şişle Kolay Bebek Tulumu Yapılışı

Kahve tonlarında ayıcık düğmeyle yapılmış sadece ve oldukça şık bir model. Haraşo kullandığımız örmesi kolay bir tulum. Gelin şimdi şişle kolay bebek tulumu yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler