Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ahududu Bebek Tulumu Yapılışı

Bebek örgü modellerinde tulumlar çok şık duruyor. Sizlere bugün örgü tulum modellerinden güzel bir fikir hazırladık. Tulumun detaylı yapılışı yok. Daha önce tulum modelleri paylaşmıştık. Oradaki sayıları kullanarak ve ahududu örneğini uygulayarak tulumlar örebilirsiniz. Ahududu bebek tulumu yapılışı için bebe yünleri kullanabilirsiniz. Doğal liflerden yapılmış ipleri kullanabilirsiniz. Ahududu örneği çok güzel bir örnek. Birçok örgü modelinde kullanılıyor ve çok yakışıyor. Ahududu bebek hırkası yapılışı kız çocuklarınız için, torunlarınız için mutlaka örmeniz gereken bir hırka. Ahududu atkı yapılışı da her yaştan kız çocuğu için örülecek bir örnek. Ahududu bebek tulumu yapılışı da erkek bebekler için kız bebekler için örebilirsiniz.

Ahududu Bebek Tulumu Nasıl Örülür?

Modelde % 100 pamuklu iplik kullanılmış. Sizde elinizde olan iplerle örebilirsiniz. İlmek sayılarınızı örmek istediğiniz yaşa göre örebilirsiniz. Koton iple ördüğünüz için her mevsim kullanabilirsiniz tulumu. Bebeklerinizde günlük kullanımlarda kullanacağınız gibi yeni doğan fotoğraf çekimlerinde de kullanabilirsiniz. Tulumu ön ve arka olmak üzere 2 parçada örüyoruz. Yanlardan dikerek birleştiriyoruz. 6 – 12 aylık bebek için 31 ilmek ile başlayabilirsiniz.

Ahududu Bebek Tulumu Yapılışı 1

Ahududu Bebek Tulumu Yapılışı 2

Ahududu Bebek Tulumu Yapılışı 3

Ahududu Bebek Tulumu Yapılışı

Tulum bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok şık değil mi. Şimdi benzer bir modelin videolu olarak yapılışını inceleyelim. Tam model yapılışı yok. Şiş örgü biliyorsanız uyarlayarak örebilirsiniz. Tarz çok güzel bir model olmuş. Bittiğinde de harika duruyor. Önce ahududu örneğinin yapılışını izleyelim.

Şimdi de tulumun nasıl örüldüğüne bir göz atalım.

Kaynak : https://www.beymen.com/p_baboo-popcorn-pembe-organik-pamuk-unisex-bebek-tulum_753716_15647

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler