Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Elbise Örgü Modelleri ve Yapılışları

Bebek örgü modellerinden kızlarımız için harika bir elbise hazırladık. Elbise örgü modelleri ve yapılışlarıtığ işi yaka ve tığ işi örgü çiçek modelleri ile süslüyoruz. Bebek örgü elbise modelini sizlere resimli şemalı olarak hazırladık. Aynı şiş örgü örneklerini kullanmak zorunda değilsiniz. Farklı modelleri de kullanabilirsiniz. Elbise örgü modelleri ve yapılışları için farklı süsleme tekniklerini de kullanabilirsiniz. Kız çocuk örgülerinde anlatımlı birçok modelden bahsettik. Daha önce paylaştığımız modeller arasına yeni örgü bebek elbisesi ekliyoruz. Çok güzel bir model. Kızlarınıza, torunlarınıza, yeğenlerinize kız bebek örgülerini örebilirsiniz. Tabi erkek çocuklarınız, torunlarınız varsa onlar içinde harika modellerimiz var. Tüm yazılara mimuu.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bebek Jilesi Örgü Modelleri

Önden pileli, çiçekli harika bir model. Elbise örgü modelleri ve yapılışları için her renk ipi kullanabilirsiniz. Pile kısımlarının bittiği yere örgü çiçekler, boncuklar, inciler ekleyebilirsiniz. Kurdele çiçekler de çok güzel duracaktır. Şiş örgüde düz örgü, ters örgü ile ördüğümüz bir model. Geçtiğimiz günlerde şiş ile kadife iple bir battaniye tarifi paylaşmıştık orada kullanılan teknikle örülmüş bir elbise. Yani üst kısında o petekli örnek kullanılmış. Hadi şimdi elbise örgü modelleri ve yapılışlarının şemasını inceleyelim.

Elbise Örgü Modelleri ve Yapılışları 4

Elbise Örgü Modelleri ve Yapılışları 1

Triko elbiseyi çok beğeneceksiniz. İlmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Çok güzel ve şık bir model. Hadi son halini görelim.

Elbise Örgü Modelleri ve Yapılışları 3

Elbise Örgü Modelleri ve Yapılışları 2

Elbise Örgü Modelleri ve Yapılışları

Elbise Örgü Modelleri ve Yapılışları 5

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/3767

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler