Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çizgili Haraşo Örgü Modeli Yapılışı

Haraşo örgü modelleri ile devam ediyoruz. Bebek örgü modellerinde, şapka modellerinde, yelek modellerinde, boyunluk modellerinde kullanabilirsiniz. Çok güzel ve kolay bir örnek. Detaylı bir şekilde nasıl yapıldığı videoda yer alıyor. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Bildiğimiz tüm konularda sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Haroşa örgü nasıl örülür daha önce modelli bir örnek göstermiştik. Erkek örgü modellerinde de kullanabileceğiniz kolay ama gösterişli bir model. Haraşo örgüleri birçok yerde kullanabilirsiniz. Mesela penye ipten haraşo çanta yapımında. Haraşo örgülerinizde nasıl dikeceğim, örgüyü nasıl birleştireceğim diye düşünüyorsanız önceden sizlere haraşo örgü nasıl dikilir paylaşmıştık. İnceleyerek örgülerinizi rahat bir şekilde dikebilirsiniz. Şimdi sıra birçok örgüde kullanacağımız çizgili haraşo örgü modeli yapılışında. Hazırsanız başlayalım.

Çizgili Haraşo Nasıl Yapılır?

Çizgili haraşo örgü modeli yapılışından çok şık erkek bebek yelek modelleri olmaz mı sizce. Bence çok güzel olur. Şık bir boyunluk, bebek battaniyesi de olur. Şiş örgü modellerinden kolay, şık ve zarif duran örneklerden. Modeli 5 ve katları olarak belirleyebilir ve + 4 ilmek ekleyerek yapabilirsiniz. Modelde bebe yünü ve 3.5 mm şişle örülmüş.

Çizgili Haraşo Örgü Modeli Yapılışı

Modelimizin bittiğinde nasıl göründüğünü gördük. Şimdi de ayrıntılı bir şekilde nasıl yapıldığını görelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler