Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kravat

Çok güzel bir proje hazırladık. Örgü kravat modelleri. Örgü kravatı erkek çocuklarınız için örebilirsiniz. Özellikle küçük çocuklarda çok güzel duruyor. Şiş örgü modelleri ile  bebek örgüleri ile, gömlekler ile kullanabileceğiniz bir proje hazırladık. Erkek çocuklarımız için örgü kravat modellerimiz varsa kızlarımız içinde harika örgü bandana modelleri var. Bebek örgü modelleri ile birlikte kullanacağınız harika modeller. Kravatlar, bandanalar var. Örgü modellerinden kravatın nasıl örüldüğü detaylı bir şekilde videoda anlatılmakta. Videodan takip ederek kolaylıkla örebilirsiniz. Güzel bir efe yeleği modelleri ile birlikte takım olarak örebilirsiniz. Bebek hırka modelleri ile kullanabilirsiniz. Örgü kravatı evde kalan ipleri değerlendirmek için örebilirsiniz. Bebek battaniyelerinden, hırka modellerinden, yeleklerden kalan ipleri değerlendirmek için örebilirsiniz. Hadi şimdi kravatın yapılışına geçelim.

Örgü Kravat Modelleri Nasıl Örülür?

Örgü kravat modellerinden çok sevimli bir örnek. Yanında güzel bir örgü papyon modelleri tarifi de var. Örgü papyon yapılışını da örüp dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz. Şiş örgü ile örüyoruz. Dilerseniz aynı sayılarda tığ işi ile de kravatları sık iğne ile örebilirsiniz. Düz örgü, ters örgü biliyorsanız videodan takip ederek örgü kravatı örebilirsiniz.

Örgü Kravat

Kravat ve papyonumuz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken videoyu takip etmek. Kravatın uzunluğunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Şimdi tüm detayları ile örgü kravatın nasıl yapıldığını inceleyelim. İyi seyirler.

 

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler