Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Tilki Kazak Yapılışı

Kız ve erkek çocukları içini çok sevimli bir tarif hazırladık. Örgü tilki kazak yapılışı. İstediğiniz renklerde örebilirsiniz. Pembe renk ile de çok güzel olmuş bence. Örgü tilki yapılışının sizlere şemasını vereceğiz. Zorlanmadan şiş örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Tüylü iplerle, sakallı iplerle bu sevimli kazağı örebilirsiniz. Eminim sizin ellernizden çıkan kazaklar, örgüler muhteşem oluyordur. Örgü tilkilerle ilgili sizlere farklı modellerde paylaşımlarımız da olmuştu. Askı sepet yapmıştık mesela. Kadife iple amigurumi tilki yapılışı paylaştık. Tilki desenli kolay bebek atkısı yapılışı paylaştık. Tilki bere yapılışı da yine tariflerimiz arasında. Anlatımlı örgü modellerin hepsine önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Şimdi örgü tilki kazak yapılışı zamanı.

Örgü Tilki Kazak Nasıl Örülür?

Tilki örgü oyuncaklar, şapkalar, atkılar ördük. Battaniyeler ördük. Şimdi ise örgü tilki kazak yapılışında. Yapılışını şemalarda bulabilirsiniz. Her bir kutucuk 1 ilmek anlamına geliyor. Düz örgü ve ters örgü biliyorsanız örgü kazak modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Tabi birde şişe ilmeği atmanız gerekiyor ve renk değiştirmeyi bilmeniz gerekiyor. Şiş örgü renk değiştirme tarifini önceki yazılarımızdan bulabilirsiniz. Arama butonuna yazdığınızda karşınıza çıkacaktır.

Örgü tilki kazağın şeması ile işe başlayalım.

Örgü Tilki Kazak Yapılışı 10

Örgü Tilki Kazak Yapılışı 7

Örgü Tilki Kazak Yapılışı 6

Örgü Tilki Kazak Yapılışı 3

Örgü Tilki Kazak Yapılışı 5

Örgü Tilki Kazak Yapılışı 2

Tilki şemasını yakından görmek isterseniz hemen altta bulabilirsiniz.

Örgü Tilki Kazak Yapılışı 11

Pembeler, maviler, sarılar, turuncular… İstediğiniz renkte tilki kazaklar örebilirsiniz. Bittiğinde çok güzel oluyor. Sizde çocuklarınız için örmek isterseniz tarifi şemalarda mevcut.

Örgü Tilki Kazak Yapılışı 1

Örgü Tilki Kazak Yapılışı 4

Örgü Tilki Kazak Yapılışı 9

Örgü Tilki Kazak Yapılışı 8

Kaynak : https://www.liveinternet.ru/users/1888257/post424127643/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler