Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kuzulu Kazak Yapılışı

Yün kazak modellerinden harika bir model. Kuzuları örgü modelleri ve yapılışlarında çok kullanıyoruz. Battaniyeler, şapkalar, boyunluklar, patikler örüyoruz. Lif modelleri örüyoruz. Kuzulu kazak yapılışına geçmeden hadi biraz önceki modellere değinelim. Kuzulu battaniye yapımı çok sevilen modellerden. Her renk ile örebilirsiniz. Kuzulu boyunluk yapılışı ise kuzulu bere yapılışı ile takım örebilirsiniz. Bere modelleri tariflerini önceki yazılardan inceleyebilirsiniz. Kuzulu yastık yapılışı da bebek odalarında, ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz süper bir model. Yine kuzuları farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Kuzuları patik modellerinde kullanabilirsiniz. Yine farklı şekillerde örülmüş kuzulu patik modelleri de var. Onları da örebilirsiniz. Kuzular tığ veya şiş fark etmez çok güzel duruyor. Örgülere çok yakışıyor. Hadi şimdi kuzulu kazak yapılışının detaylarına geçelim.

Kuzulu Kazak Nasıl Örülür?

Kuzulu kazak yapılışını her yaş için örebilirsiniz. Yakadan başlama kazak modellerinden. Çok detaylı anlatım yok ama sizlere örgülerinizde fikir verebilir. Çocuklara, yetişkinlere ilmek sayılarını ayarlayarak örebilirsiniz. Örgüleri alttan başlayarak da örebilir ve kuzuları istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Şimdi kuzulu kazak yapılışının şemasına göz atalım.

Kuzulu Kazak Yapılışı 5

Kuzulu Kazak Yapılışı 7

Kuzulu Kazak Yapılışı 10

Kuzulu Kazak Yapılışı 9

Kazak çok güzel. Alttan başlarsanız örmeye şemaya dikkat edin ters çevirip örmeniz gerekecektir. Anlatımla bulunan birkaç resme göz atalım.

Kuzulu Kazak Yapılışı 8

Kuzulu Kazak Yapılışı 11

Kuzulu Kazak Yapılışı 6

Kuzuları renk renk örebilirsiniz. Aralara serpiştirebilirsiniz. Kuzularda peluş ipleri, ana kuzusu ipleri kullanabilirsiniz. İstediğiniz renklerle örebilir ve keyifle giyebilirsiniz. Kazağın son halini merak ediyor musunuz. Hemen sizlere son bitmiş halini atalım. İncelemeye başlayabilir ve örmeye başlayabilirsiniz.

Kuzulu Kazak Yapılışı 4

Kuzulu Kazak Yapılışı 3

Kuzulu Kazak Yapılışı 2

Kuzulu Kazak Yapılışı 1

Kuzulu Kazak Yapılışı

Burada kuzulu battaniyenin yapılışı var. Kazaktaki kuzuyu aynı şekilde örebilirsiniz.

Kaynak : https://www.bianzhirensheng.com/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler