Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bebek Zıbın Yapılışı

Çok sevimli.  Çok minnoş. Hemen örmek isteyeceksiniz. Örgü bebek tulumu anlatımlı videolu olarak hazırlandı. Videoyu takip ederek herkes kolaylıkla örebilir. Örgü bebek zıbın yapılışını yeni doğan bebekleriniz için kullanabilirsiniz. Giydiklerinde çok tatlı oluyorlar. Öpmelere doyamayacaksınız yavrularınızı. Zaten öyle de. Örgü zıbın yapılışı anlatımlı ve resimli bir model daha yayınlamıştık daha önce. Haraşo örgü modellerinden oluşan bir model. Çok güzel. Önü düğmeli. Örgü bebek tulumu anlatımlı modeller için dilediğiniz örneği kullanabilirsiniz. Düz örgüler, burgular, saç örgüleri kullanabilirsiniz. Dilediğiniz renkle örebilirsiniz. Birkaç rengi birleştirerek örebilirsiniz. Başka bir modelde beğendiğiniz örneği tulumlara, zıbınlara uygulayabilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek için çizgili örebilirsiniz. Mesela bir tarifimiz daha var. Oda çok güzel. Kız bebeklerine ister tulum ister elbise örgü modeli yapılışı olarak kullanabilir erkek çocuklarına ise sadece tulum olarak kullanabilirsiniz.

Örgü Zıbın Yapılışı

Kız çocukları olanlar hemen örmeye başlayabilirler. Bebe yünleri ve 3 – 3.5 mm şişlerle örebilirsiniz. Tabi ipleriniz daha kalın olursa şiş ölçülerini de ona göre belirleyebilirsiniz. Örgü bebek zıbın yapılışı pembe rengi ile çok güzel olmuş. Her renkle örebilirsiniz. Orta kısımına farklı modeller de koyabilirsiniz. Ajurlu yapraklar örgü modeli de çok güzel duruyor mesela. Bunun gibi farklı modelleri uygulayabilirsiniz.

Örgü Bebek Zıbın Yapılışı

Örgü Bebek Zıbın Yapılışı 1

Örgü Bebek Zıbın Yapılışı 2

Çok güzel görünüyor değil mi. Şimdi örnekte kullanılan delikli örgü modeli yapılışını videolu olarak izleyelim. Sonrasında ise tulumun yapılışını göreceğiz.

Örneğin nasıl yapıldığını gördük. Dilerseniz beğendiğiniz farklı örnekleri de kullanabilirsiniz. Şimdi zıbının yapılışını ayrıntılı bir şekilde görelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler