Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Anlatımlı Merserize Bluz

Kız çocukları için çok şık harika bir bluz hazırladık. Örgü askılı bluz tarifi şemalı anlatımlı. Kız çocukları için harika elbiseler hazırlıyoruz. Tığ işi anlatımlı merserize bluz modelleri pamuklu iplerle de çok güzel duracak keten iplerle de. Çocuk kazak modelleri, yelek modelleri, hırka modelleri gibi birçok örgü örüyoruz. Tığ işi anlatımlı merserize bluz onlardan sadece bir tanesi. Örgü çocuk elbiseleri anlatımlı modellerden aynı anda 5 modelin tarifini paylaştığımız da olmuştu, tek tek model anlatımlarımızda. 5 farklı modelde kız çocuk elbise yapımı beğeneceğiniz dantel elbise modellerinden oluşuyor. Tığ işi askılı bluz modelleri için aynı şemayı kullanıp örnek olarak farklı modelleri örebilirsiniz. Önü asimetrik çok güzel bir örnek. Örgü jile elbise örnekleri olarak da kullanabilirsiniz. Pantolon, etek, şort gibi kıyafetleri ile kombinleyebilirsiniz. Şimdi yeni bluzumuzun yapılışına geçelim.

Tığ İşi Askılı Bluz

Dantel ipleri, pamuklu ipler, merserize ipler, keten ipler, ipek karışımlı ipler gibi birçok seçenek var. Yaza uygun iplerle örebileceğiniz tığ işi anlatımlı merserize bluz yapılışı. Şimdi sonbahardayız. Havalar sıcak gidiyor ama her an soğuyabilir. Çok güzel bir bluz. Yapılışını yaza erteleyemedim. Hemen paylaşmak istedim. Tığ işi anlatımlı merserize bluz için şemalara geçelim.

Tığ İşi Anlatımlı Merserize Bluz 2

Tığ İşi Anlatımlı Merserize Bluz 3

Tığ İşi Anlatımlı Merserize Bluz 4

Tığ İşi Anlatımlı Merserize Bluz 5

Tığ İşi Anlatımlı Merserize Bluz 6

Tığ İşi Anlatımlı Merserize Bluz 7

Tığ İşi Anlatımlı Merserize Bluz 8

Tığ İşi Anlatımlı Merserize Bluz 9

Karışık gibi görünebilir. Bildiğimiz tığ işi tekniklerle örülüyor. Şemalarda takip ederek çok rahat bir şekilde örebilirsiniz. Kızlarımız çok sevecek. İşte tığ işi anlatımlı merserize bluzun son hali. Çok güzel görünüyor.

Tığ İşi Anlatımlı Merserize Bluz 1

Tığ İşi Anlatımlı Merserize Bluz

Kaynak : https://alla-petelki.blogspot.com/2015/08/blog-post_8.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler