Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Tozluk Modelleri

Süper modeller hazırladık. Örgü tozluk modellerini küçük çocuklarınız için örebilirsiniz. Örerken sizlere fikir verecek çok güzel örgü tozluk modeli ve yapılışı hazırladık. Şiş örgü modelleri ve tığ işi örgü modelleri ile beğendiğiniz örneklerle tozluklar örebilirsiniz. Küçük çocuklar için hayvan figürlü sevimli örgü tozluk modelleri örebilirsiniz. Tavşanlı, tilkili, kuzulu tozluklar örebilirsiniz. Örgü tozluk modellerinde yetişkinler için anlatımlı örgü tozluk modellerinden paylaşımlar hazırlamıştık. Beğendiğiniz modellerin ilmek sayılarını ayarlayarak istediğiniz yaş için örebilirsiniz. Kız çocuklarımız veya erkek çocuklarımız için örgü çocuk pantolon modellerini örebilirsiniz. Harika modelleri hazırladığımız bir galeri var. İçlerinde beğendiğim o kadar çok model var ki. Hepsini örmek istiyorum ama vakit bulamıyorum. Çok seviyorum örgüleri. Ve sevdiğim, beğendiğim tüm örgüleri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Umarım beğenirsiniz. Hadi birbirinden güzel örgü tozluk modellerine geçelim.

El Örgüsü Tozluk Modelleri

Örgü tozluk modellerinde saç örgülü, örgü çiçekli, renkli modellerde birçok örgüler örebilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek için renkli tozluklar örebilirsiniz. Patik modelleri ile birleştirerek tozluk kısmını da örerek patikli örgü çorap modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Kendiniz ve kızınız, oğlunuz için örerek anne kız, anne oğul takım olarak örebilirsiniz. Galeride çok güzel modeller var. Dümdüz örgüler örebilir üzerine aplikelerle süslemeler yapabilirsiniz. Kanaviçe nakışları ile her deseni işleyebilirsiniz.

Galeride bulunan bu modellerin yapılışı yok. Ama daha önce farklı örgüler üzerinde birçok modelin anlatımını paylaşmıştık. Örgü modellerinin anlatımlarını bulup istediğiniz tozluk modellerinde kullanabilirsiniz. Hadi şimdi örgü tozluk modellerini inceleyelim.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/522136150527145465/?nic=1a

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Örgü Tozluk Modelleri”
  1. Martha Sánchez de la Vetga dedi ki:

    Me encantaron los modelos. Voy a tejer varios para mi nieta!!! Gracias!!!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler