Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Nohut Örneğinden Burgulu Kazak Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarından çok hoş bir kazak anlatımı hazırladık. Örgü nohut örneği ve burgu örgü modeli ile çok şık kazak örüyoruz. Nohut örneğinden burgulu kazak yapılışı her beden için her yaş için örmek isteyeceğiniz çok hoş örmesi kolay örgülerden. Örgü kazak modelleri için sizde sevdiğiniz şiş örgü örneklerini kullanabilirsiniz. Anne kız, anne oğul, baba kız, baba oğul kazak kombinleri örebilirsiniz. Şiş örgü kazak modellerinden çok güzel  örnekler örebilirsiniz. Biraz daha önce ördüğümüz kazaklardan bahsedelim. Beğendiklerinizi örebilir yada yeni tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Kalın iple renkli örgü modelleri içinde çok güzel el örgü hırka modellerini, örgü kazak modellerini görebilirsiniz. Tığla ördüğümüz kazaklardan biri ise 4 motiften örgü kazak yapılışı. Kazağın yapılışında kullanılan motifi farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Salaş örgü kazak modelleri yapılışı her bir parçasını renk renk öreceğiniz örneklerden. Örgü kazak yapımı için hemen videoya geçelim.

Nohut Örneğinden Kazak Nasıl Örülür?

Nohut örneği çok sevilen top top duran modellerden. İp yiyen bir örnek. Artırma ve azaltmalarla yapılarak şekil veriliyor. Kazağı örerken nohut örneğinin yanında burgu örgü modellerini de kullanıyoruz. Bu kısımda 3 lü saç örgü modeli, Y burgu örneğini de kullanabilirsiniz. Yakışacaktır. Kazağın ön ortasında, kolların ortasında burgu modelini kullanıyoruz.

Y Burgu Örgü Kazak Yapılışı

Kazak çok hoş duruyor değil mi. Son olarak nohut örneğinden burgulu kazak yapılışı videosunu izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler