Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kalın İple Renkli Örgü Modelleri

Rengarenk iplerle, kalın şişlerle, kalın iplerle örülmüş harika örgü modelleri hazırladık. Örgü hırka modelleri, örgü kazak modellerinden oluşan muhteşem örnekler. Daha önce model olarak yapılışını paylaştığımız örgülerin örgüye uyarlanmış halini göreceğiz. Sizde bu güzel modellerden yola çıkarak yeni örgülerinizi tasarlamaya başlayabilirsiniz. Canlı renkler, neon renkler, pastel renklerle örülmüş muhteşem şiş örgü modelleri. Evde kalan ipleri değerlendirmenin de en güzel örneklerinden birini hazırladık. Galeride ağırlıklı olarak örgü hırka modelleri var. Hırkaların yanı sıra örülmüş el örgü kazak modelleri var. Hepsine bayıldım. Sizde benim gibi canlı renkleri seviyor yeni örgü modellerinden fikirler arıyorsanız tam sizlere göre bir galeri.

Kalın İple Renkli Örgü Modelleri 74

Ahududu örneğiyle örülmüş, kabarcık örgü modeliyle örülmüş muhteşem modelleri göreceksiniz. Ahududu örneğinin nasıl örüldüğünü videolu olarak paylaşacağız. Yine ahududu hırka nasıl örülür videosunu göreceksiniz. Kabarcık örgü modelinin yapılışına ise 3 boyutlu kabarcık örgü modeli yapılışından ulaşabilirsiniz. Kapitone gibi duruyor. Bu senenin modası ise kapitoneler. Şiş örgü popcorn bebek battaniyesi yapılışı paylaşmıştık. Aynı örneği hırkalarınızda da kullanabilirsiniz. Ayrıca haraşo örgü modeli hırka, pirinç örgü modeli hırkalar, kazaklarda örebilirsiniz. Asya başak örneğinin yapılışını paylaşmıştık. Önceki içeriklerimizden bulup hırka yapılışında kullanabilirsiniz. 3lü saç örgü örneğiyle de muhteşem hırkalar örebilirsiniz. En güzel tariflerine ise saç örgü hırka nasıl yapılırdan ulaşabilirsiniz. Tariflerini, yapılışlarını videolu olarak paylaştığımız birçok model var. Hepsine ulaşabilir renkli iplerle göz alıcı güzellikte örgüler örebilirsiniz. Kalın iple renkli örgü modelleri sizlere ilham verecek.

Kalın İp Örgü Modelleri

Örgü kazaklar, örgü hırkalardan, anne kız takımlardan oluşan muhteşem bir galeri hazırladık. Galerinin içinde renkli iplerle örülmüş modeller var. Modellerin yapılışı yok. Fakat daha önce örneklerin nasıl örüldüğünü videolu olarak paylaştık. Ahududu örneğiyle örülmüş renkli kazakları çok seveceksiniz. Küçük kızlarınıza, kendinize, genç kızlarınıza hemen örmek isteyeceksiniz.

İlk olarak sizlere ahududu örneğinin nasıl örüldüğünü anlatan videoyu hazırlamak istiyorum.

Gelelim şimdi birbirinden güzel kalın iple renkli örgü modellerini incelemeye.

Sırada ise ahududu örneğiyle örülmüş hırkanın tarifi var. Bu tarifle farklı şiş örgüleri kullanarak birçok hırka örebilirsiniz.

Yine hırkalarımızda, kazaklarımızda kullanabileceğiniz haraşo örgü, pirinç örgü ve üçlü saç örgünün yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler