Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Renkli Dalgalı Örgü Modeli Yapılışı

İki şişle örgü modellerinden şahane bir model. Örgü süveter modellerinde, bebek örgü modellerinde, örgü yelek modellerinde, örgü hırka modellerinde kullanacağımız şahane bir örnek. Tarak örgü modelini andıran hoş bir örnek. İki renkli dalgalı örgü modeli yapılışı. Bebek battaniyesinde de muhteşem durur. İki renkli örgü modellerinde arada kullanılan rengi iptal ederek aynı renkle örerek tek renk örgü modelleri olarak örebiliriz. İki şişle örgü modelleri ajurlu, deniz kabuğunu andıran örneklerden. Dalgalı örgü modelini örgü modelleri ve yapılışlarında birçok yerde kullanabiliriz. Yelekler, hırkalar, şallar muhteşem olur. Videolu iki renkli örgü modeli nasıl yapılır detaylar videoda yer alıyor. Videoda örneğin anlatımı yer alıyor. Örneğin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra dilediğimiz tüm modellerimizde kullanabiliriz. El örgü hırka modelleri şahane olur. Şiş örgü yelek örnekleri muhteşem olur. İki renkli dalgalı örneğin anlatımına geçiyoruz. İyi seyirler.

İki Renkli Dalgalı Örgü Modeli Nasıl Örülür?

Şişle çok hoş bir model daha. Bebek örgüleri dahil birçok yerde kullanacağımız severek öreceğimiz, ördüklerimizi keyifle giyeceğimiz ürünler üretebiliriz. Model, yabancı örgü modellerinden. Şemalı anlatımlı. Benim gibi dil bilmeyenler ellerini takip ederek örebilirler. Yine şemadan da takip edebiliriz.

Model 17 ve katları +2 kenar ilmeğinden oluşuyor. 18 sırada örnek tamamlanıyor.

İki Renkli Dalgalı Örgü Modeli Yapılışı 6

Şema yukarıdaki gibi. Gelelim şimdi model bittiğinde nasıl durduğuna bakmaya. Sonra süveter olarak nasıl durduğunu görelim.

İki Renkli Dalgalı Örgü Modeli Yapılışı 1

İki Renkli Dalgalı Örgü Modeli Yapılışı 5

İki Renkli Dalgalı Örgü Modeli Yapılışı 4

İki Renkli Dalgalı Örgü Modeli Yapılışı 3

İki Renkli Dalgalı Örgü Modeli Yapılışı 2

İki Renkli Dalgalı Örgü Modeli Yapılışı 7

Muhteşem oldu. Nasıl örüldüğünü merak ediyorsunuz değil mi. İşte tarifi. İyi seyirler.

Kaynak : https://zen.yandex.ru/media/cozyhands/ajurnyi-dvuhcvetnyi-uzor-s-volnami–uzor-shikarnogo-viazanogo-jileta-ot-cos-61b74ccc5dcc0535e4b66c3b

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler