Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hayvanlı Örgü Çocuk Odası Paspasları

Penye ip örgü modelleri ile yapacağınız çok şık paspas modelleri. Çocuk odası dekorasyonu için uygun. Penye ipten paspas yapımını ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Ev dekorunda kullanacağınız birçok ürün paylaşımında bulunduk. Örgü paspas modelleri, penye ip sepet modelleri, kendin yap projeleri ve daha fazlası. Sizler için en yeni ve ilk paylaşılan modelleri yayınlamaya özen gösteriyoruz. Bu modelleri daha önce görmüş olabilirsiniz. Teknik olarak aynı şekilde örülüyor. Amigurumi oyuncak modelleri yapanlar artırma tekniklerini daha kolay anlayıp yapabilirler. Ortadan başlayıp artırarak istediğiniz büyüklüğe getiriyorsunuz. İstediğiniz şekli verirken eksiltmeler yapıyorsunuz.

Şimdi paylaştığımız modellerin ayrıntılı olarak yapılışı yok. Ama daha önceki paylaşımlarımızdan aynı tekniğe kullanarak istediğiniz modellerde örebilirsiniz.

Tığ işi Çocuklar için Paspas Örnekleri

Çocuklarınızın odası için çok şık paspas modelleri. Baykuşlar, tilkiler, filler, penguenler ,dinozorlar… Beğendiğiniz modeli çocuklarınızın odası için uygulayabilirsiniz. Bu güzel modellerin yapılışı yok. Ama sık iğne ve trabzan (dolgu) bilenler kolayca yapabilirler. Penye ipleri büyük tuhafiyelerde , hobi marketlerde ve nette bulabilirsiniz. Benim çevremdeki tuhafiyelerin hepsinde yok. İstediğim renkleri bulamyorum. Netten güvendiğiniz sitelerden alabilirsiniz.

Şimdi sizinle birlikte birbirinden güzel paspas modellerini görelim. Sizde yaptığınız paspas modellerini bizimle paylaşabilirsiniz. Mutlu , huzurlu günler dileriz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler